Олександр ЛІСОВИЙ: «Наші трударі хлібної ниви завжди мислили по-державницьки»

Новини Черкаської області

Україна була і, незважаючи ні на що, залишається осередком міцних та усталенихБезымянный сільськогосподарських традицій. Завдяки працьовитості, мудрості, досвідченості наших аграріїв щороку дає щедрі врожаї й золотоніська нива. Золотоніськи трударі хлібної ниви завжди мислили по-державницьки, не зважаючи на відсутність дотацій і компенсацій.

Трудівниками сільськогосподарських, фермерських та приватних господарств Золотоніського району, незважаючи на складні економічні умови, вирощено достойний урожай. Кожен гектар ранніх зернових культур дав по 44,5 центнерів зерна, а загальний вал становить – 74 тис. тонн.

Зібрано озимої пшениці – 58,6 тис.тонн при урожайності 47,7 ц/га, ячменю – 8,2 тис.тонн з урожайністю 37,4 ц/га, гороху – 3,5 тис.тонн при урожайності 28,5 ц/га.

Найкращих результатів у вирощуванні ранніх зернових культур добились колективи: СТОВ «Агрофірма»Маяк», СТОВ «Прогрес», ТОВ «Домантівське», ТОВ «Гранекс Черкаси», ПСП «Плешкані», ПАТ Дослідне господарство «Золотоніське», ТОВ «Баришівська зернова компанія (відділок Драбівці)».

Швидко і якісно з хорошими результатами закінчили жнива хлібороби СТОВ «Нива», СТОВ «Перемога», ПП «Крупське», СТОВ «Чапаєвське», СТОВ «Богданівське», ДП «Агрофірма «Іскра», СТОВ «Воля», СТОВ «Пальміра», ТДВ «Русь», ТОВ «Красногірське», СТОВ «Пальміравідгодівля» та фермерські господарства: «Мрія», «Ромашка», Анатолія Миколайовича Коломійця та Богдана Анатолійовича Салова.

Спасибі усім працівникам агропромислового комплексу району за їхню важку працю. Бажаю вам миру і достатку, нових успіхів і звершень у своїй діяльності! Від усієї душі зичу всім вам та вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших перемог в усіх справах і починаннях. Цінуймо те, що маємо. Докладаймо зусиль і снаги, аби наблизити пору розквіту України!

 Золотоніщина є і буде одним з кращих, передових і успішних районів області і України. Тому я вважаю, що одним з головних завдань влади є забезпечення робо ти підприємств у всіх галузях економіки, наповнення бюджетів всіх рівнів, створення сприятливого інвестиційного клімату. Ми сподіваємося залучити не тільки регіональних інвесторів а й іноземних . Наша мета – знайти однодумців-партнерів, які зможуть сприяти розвитку інфраструктури району, тому що наш район має потужну базу для розвитку.

 Я переконаний, що спільними зусиллями і творчою працею жителів Золотоніського району ми збережемо і примножимо наші успіхи, досягнемо нових висот у соціально-економічному розвитку регіону.

Олександр ЛІСОВИЙ,

голова Золотоніської

райдержадміністрації

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.