Олег Стадник: про новітні комп’ютерні технології в медичних закладах Черкас та про можливості, які надає прийнятий ПСЕР (відео)

Медицина Черкаси

Гість програми “Експозиція” – директор Департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Олег Стадник розповів в прямому ефірі про введення новітніх комп’ютерних технологій в медичних закладах міста Черкаси, про перспективи розвитку інформатизації галузі медицини та поширення черкаського досвіду містами України.

Також, Олег Михайлович Стадник розповів глядачам про можливості, які надає  програма соціально-економічного розвитку Черкас в галузі охорони здоров’я, яку вчора ухвалили під час сесії Черкаської міської ради.

“Майже вдвічі збільшено видатки на охорону здоров’я порівняно з минулим роком (25 млн. гривень – 2016 р., 45 млн. гривень на 2017-ий рік ). Вони розбиті майже пропорційно: частина на придбання обладнання, левова частка це для лікарні невідкладної швидкої допомоги та для міського пологового будинку. Відповідно для лікарні це близько 17 мільйонів гривень, для міського пологового будинку – близько 6 мільйонів гривень. Інша частина – завершення остаточних робіт у другій дорослій міській поліклініці, продовжуються ремонти в інших поліклініках. Передбачено в кожну із міських поліклініку по 800 тис. гривень на ремонт холів та вестибюлів, один із таких ремонтів ми зробили в Першій міській поліклініці. Зараз ми плануємо провести такі ремонтні роботи в кожній”, – повідомив Олег Михайлович під час ефіру. 

Більше інформації пропонуємо переглянути у записі прямого ефіру програми “Експозиція”:

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.