Октоберфесту в суботу на стадіоні не буде

Спорт Черкаси

Проведення масштабного фольклорного фестивалю пива Октоберфест, аналогічного традиційному святу в Мюнхені, цьогоріч планували в Черкасах на 8 жовтня на території Центрального стадіону. Так 4 жовтня на офіційному сайті ФК «Черкаський Дніпро» було розміщено звернення президента клубу Лашкула В. Г. до вболівальників в якому йшлося про запрошення фанів на футбольний матч, що відбудеться 8 жовтня на стадіоні «Центральний» (ФК «Черкаський Дніпро» – ПФК «Суми») і проведення свята «Октоберфест».

14543710_1624205521206167_4695603966028887364_o

Протягом 4 жовтня керівники Черкаської міської ради, директор стадіону Юрій Гончаров,  користувачі соціальних мереж та громадськість міста висловлювали критичні зауваження стосовно самого факту проведення  «Октоберфесту» на стадіоні.
Тому, ФК “Черкаський Дніпро” офіційно повідомляє: Враховуючи дискусію і висловлені побажання, ФК «Черкаський Дніпро» не буде організовувати свято «Октоберфест» на стадіоні. Після всіх охочих відвідати свято «Октоберфест» запрошують у ТРЦ «Любава».

Офіційне відомство ФК також підтверджує запрошення вболівальників на футбольний матч, який розпочнеться о 15 годині.

Володимир Лашкул підтверджує, що в разі перемоги нашої команди виконає свою обіцянку і пригостить пивом кожного уболівальника, який прийде до ТРЦ «Любава» з квитком на матч.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.