Оксана Гіщіна: Соціальна відповідальність не повинна залежати від економічних обставин

Новини Черкаської області

Громадська приймальня народного депутата Владислава Голуба продовжує комунікацію з жителями Золотоніщини, тримаючи руку на пульсі подій району.

Оксана Гіщіна, помічник народного депутата В. Голуба
Оксана Гіщіна, керівник громадської приймальні народного депутата Владислава Голуба у м. Золотоноша

Золотоніські  райдержадміністрація та райрада підбили підсумки  нашої минулорічної співпраці на користь громади. Як повідомили нам установи листом від 15 січня, завдяки допомозі народного депутата Владислава Голуба району вдалося отримати фінансування для модернізації та оновлення матеріально-технічної бази освітніх, медичних і культурних закладів у 12-ти громадах району, проведення капітальних ремонтів у поліклінічному та пологово-гінекологічному відділеннях, на придбання сучасного медичного обладнання для Золотоніської ЦРЛ та районної медичної «первинки». На ці потреби за поданнями народного депутата отримано з держбюджету 6 607 млн. грн.

Як ми вже повідомляли, громадська приймальня Владислава Голуба надає правову допомогу родині 16-річної дівчини, яка постраждала в ДТП за участі чоловіка ромської національності. Він скоїв наїзд на дітей поблизу ветеринарного коледжу. Нині досудове розслідування по справі проведено, пройдені всі необхідні експертизи, справу передано до суду. Сподіваємося, винні будуть покарані відповідно до чинного законодавства.

Минулого тижня ми підтримали ініціативу Територіального центру соціального обслуговування  Золотоніського району та спільно з його керівником Владиславом Остроглазовим, заступником начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Валентиною Тогобіцькою, головою райради ветеранів війни та праці Тетяною Любаненко взяли участь у засіданні круглого столу, присвяченому гідному вшануванню найстарших жителів Золотоніського району. Свої століття святкуватимуть жительки сіл Піщане і Благодатне Анастасія Харина та Марія Еркевич. Ми зі свого боку зробимо все від нас залежне, аби гідно підтримати і привітати наших довгожителів. Соціальна відповідальність і водночас опіка мають бути завжди – незалежно від будь-яких обставин.

Читайте також: Навіщо Надія Савченко зустрічалася з міським головою Золотоноші

У громадську приймальню також звернувся голова Золотоніської міськрайонної спілки ветеранів Афганістану і воїнів-інтернаціоналістів Володимир Марченко з проханням фінансової допомоги на видання збірки поезій члена спілки,  ветерана війни – учасника бойових дій Івана Нерівного. Ми не могли стояти осторонь і відгукнулись на прохання. Ще донедавна Іван Нерівний перебував на лікуванні в обласному онкологічному диспансері, а нині його вже немає серед нас. Вічна йому пам’ять. Його збірка вийшла друком, тож сподіватимемось, він і надалі житиме в пам’яті багатьох, а його поезії про війну, про мир і життя підуть у світ і стануть літературним надбанням.

Джерело: “Черкаський кур’єр” від 21.02.2018

Розповісти друзям
  • 12
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.