Один з місцевих перевізників отримав 4 нових автобуси у лізинг

Нещодавно автобусний парк ПрАТ “Черкасиавтотранс” поповнився чотирма новими автобусами для пасажирських превезень містом Черкаси. 

Лізингове кредитування дає можливість купувати транспорт і обладнання відразу. При цьому його повна вартість оплачується не за один платіж, а поступовими виплатами за рахунок прибутку від його використання. Предмет лізингу переходить у власність клієнта після всіх виплат.

“Ми співпрацюємо з ПриватБанком з 2003 року, а цього літа ми із банком серед перших впровадили QR-розрахунок на рейсових автобусах, – розповідає директор ПрАТ “Черкасиавотранс” Володимир Солом’яний. – Кілька років поспіль ми брали кредити на нові автобуси, цього ж року опанували нове для себе лізингове кредитування. Відтепер я можу з легкістю рекомендувати іншим перевізникам користатися лізингом, адже лізинг – це нормальні взаємовідносини з банком і ніяких загроз”. – поінформував директор підприємства.
За матеріалами прес-служби Приватбанку

1 коментар

  1. 0

    0

    Так техніку окупантів потрібно купувати, як так росейськи автобуси без Черкас, краще купили новеньких Атаманів, які вироблені в Черкасах.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.