Одна з Черкаських шкіл не відправила учнів на карантин

Медицина Черкаси Новини Черкаси

Учні черкаської школи-інтернат номер 14 не пішли на карантин.

karantin

Коментар про причини надва директор департаменту освіти Черкаської ОДА Валерій Данилевський, який повідомив:

– Ця школа обласного підпорядкування, а по закладах обласного підпорядкування було прийнято рішення, що відправляємо на карантин тільки тоді, коли є приписи санстанції, що подолано епідемпоріг. У цій школі епідемпоріг не подолано, тож рівень захворюваності дозволяє продовжити навчально-виховний процес. Аби не створювати перезавантаження учнів, щоб їм потім не відпрацьовувати, не забирати літніх канікул, – коментує Данилевський.

Довідково:

Черкаська школа № 14 була заснована у 1961 році, а в 1976 її перепрофілювали в загальноосвітню санаторну школу-інтернат. Санаторна школа-інтернат спеціалізується на реабілітації дітей із різними ступенями сколіотичної хвороби: навчальний процес її вихованців поєднують із лікуванням.

Із цією метою у закладі функціонує 6 залів лікувальної фізкультури, 2 масажних кабінети на 8 кабін, 2 фізіотерапевтичні кабінети на 14 місць, кабінети теплолікування, водолікування, інгаляцій, фіто коктейлів та аромотерапії.

Для надання медичної допомоги учням у школі працюють лікар-педіатр, ортопед-травматолог, стоматолог та маніпуляційний кабінет.

Про це інформує видання ІнфоМіст

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.