Одарич, Вам мат

Новини Черкаси

351Легко блефувати в покері, складно зі свідомим блефом – коли гравець ясно бачить, що програє, і відверто одурює , – в шахах. Мабуть, тому Сергій Одарич на недавньому турнирі програв у шахи 13-річній школярці Вероніці Рачек.

У політиці блеф – серйозна зброя лише в руках професіонала. Інакше спроба переконати супротивника в тому, чого немає, обернеться ярликом «брехун». «Рятівний Джокер» в політиці черкаського мера явно випав з рукава, і днями мер отримав черговий «мат» від Олександра Радуцького.

Як не намагався Сергій Олегович переконати усіх, що він розумний і вродливий, єдиний і неповторний кандидат у мери від усіх маючих рейтинг політсил, що Блок Петра Порошенка бачить саме його наступним мером, про що сам Петро Олексійович нібито йому і повідомив, але дарма.

У неділю уночі раптом у Фейсбуці з’являється повідомлення: Одарич відмовив Порошенку, бо «йти разом в списку з представниками криміналітету та поплічниками Тулуба ПВД не буде». Стільки років йшов, оди співав, Беззубенка – «завершеного» регіонала до себе в заступники публічно пхав, а тут не буде!

Сергій Одарич проти ночі також повідомив у Фейсбуці: «Про останні чутки, Партію вільних демократів і Блок Петра Порошенка «Солідарність». Минулого тижня у вівторок ввечері від офісу Петра Олексійовича надійшла пропозиція об’єднати зусилля на виборах до Черкаських міської та обласної рад».

Ось тобі раз, то повідомляли, що Одарич особисто зустрічався з Порошенко, то вже «в середу ми мали зустріч в АП з керівництвом офісу». І пропозиція виявляється надійшла від «офісу», добре хоч не від дверей, вікна чи хвіртки. Але цей «офіс» , за словами Одарича, вчепився за нього, як внучка за бабку, бабка за дідку, дідка за ріпку. І «сьогодні (у неділю, – ред.) офіс Президента повторно запропонував балотуватися від них», пише Одарич. «Я відмовив через неможливість формування спільного списку з особами з кримінальним минулим і кримінальним майбутнім, з прислужниками Тулуба, з професійними дерибанщиками бюджету.

Ти бач, яка метаморфоза! А хіба не Віктору Януковичу ви, Сергію Одарич, «клялися» публічно на усю країну у вірності?! Це ж саме ви у інтерв’ю у 2013 році Газеті UA заявляли,  що «поки не бачите реальних альтернатив Президенту України Віктору Януковичу, що, дозволить нинішньому Главі держави переобратися на другий термін…». Це вже точно як у тому анекдотові: «ви або хрест зніміть, або труси вдягніть!».

Ще одну цитату Одарича з нічного посту не можна оминути увагою: «Ми спільно з громадою Черкас перемогли олійників і губських в 2006, тулубів і влізлів у 2010, бондаренок і жуковських у 2014». Так, особливо Жуковську, так «перемогли», що навіть заборгували, коли, подейкують, Одарич із супругою організовували вибори Жуковської у парламент 2012 року.

За великим рахунком, безумовно, важко уявити собі професіонала, який не знає шулерських прийомів. Він став би легкою здобиччю для пройдисвітів. Але використовувати свої такі знання чи ні – це вже питання моралі. Чи не так, Сергію Олеговичу?

Радуцький прокоментував ситуацію виданню «Прочерк» стримано.

– Інформація щодо пропозиції до Сергія Олеговича співпрацювати з тими чи іншими політичними силами походить тільки від самого Сергія Олеговича, і більше не від кого, – сказав Олександр Радуцький. – Людина сама створила інформаційний привід, сама його реалізувала. Я б сказав так: це історія самотньої людини з певними проблемами…

На прохання прокоментувати свої власні стосунки з Блоком Петра Порошенка Радуцький відповів, що «все буде видно» після конференції цієї політичної сили.

– Я робитиму офіційні заяви після офіційного рішення. Не хочу бути Сергієм Олеговичем номер два, – зазначив Радуцький.

Причина істерики діючого мера з’ясувалася вже у понеділок. Цього дня відбулися загальні збори черкаської територіальної організації Блоку Петра Порошенка «Солідарність», на яких кандидатом в міські голови Черкас було висунуто секретаря Черкаської міськради – головного опонента Одарича – Олександра Радуцького.

Більш того, Радуцький ще й очолює список кандидатів до міськради. А це означає, що в міськраді Радуцький буде за будь-якої погоди, а ось його опонентові як би не прийшлося хоч опудалом, хоч тушкою, але звалювати.

“Черкаський кур’єр” №17 (88), 23 вересня 2015 р.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.