загрузка...

Одарич не давав слова Радуцькому, щоб той «не зривав сесію»

Новини Черкаси

Сьогодні під час сесії Черкаської міської ради ніяк не могли порозумітися міський голова Сергій Одарич із депутатом Олександром Радуцьким.

Сергій Олегович наполягав на переході до обговорення порядку денного, тоді як Олександр Романович відстоював своє право виступити перед оголошенням порядку денного.

– Відповідно до попереднього регламенту, на сесії міськради спочатку мають право виступити депутати, а вже потім відбувається оголошення порядку денного. Доки не затверджено новий регламент і, відповідно, діє старий, депутати мають право виступити, – переконував Олександр Радуцький.

– Міська рада затверджує свій регламент не пізніше, ніж на другій сесії. Нам необхідно, принаймні сьогодні, визначитися: або затвердити регламент, або визначитися, як діяти. Зараз можете виступати в процесі обговорення порядку денного, але я просив би вас не зривати сесію, – наголосив Сергій Одарич.

Однак депутати послалися на статтю  46 Закону України «Про місцеве самоврядування», де йдеться, що до ухвалення регламенту ради чергового скликання застосовується регламент ради, що діяла на попередньому скликанні.

Оскільки регламент діє, переконували міського голову, депутат має право виступити до оголошення порядку денного.

Врешті-решт, Олександру Радуцькому таки дозволили виступити.

Розповісти друзям

загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.