Очільник управління інспектування Черкас подав заяву на звільнення

Новини Черкаси
Очільник управління інспектування Черкас Олександр Давиденко тримав звіт перед сесією ЧМР, опісля чого  написав заяву на звільнення із займаної посади  за згодою сторін. Подія сталася під час пленарного засідання  сесії Черкаської міської ради одразу після заслуховування його звіту про боротьбу із стихійною торгівлею та МАФами.

Під час звіту посадовця місцевих обранців турбувало те, яким чином у місті долають стихійну торгівлю та демонтаж самовільно встановленими на вулицях міста тимчасових споруд.
За словами Олександра Давиденка  роботапрацівників підрозділу полягає в контролі за дотриманням затверджених правил благоустрою міста Черкаси. В той же час боротьбу з несанкціонованою торгівлею називає «дотичними повноваженнями», інформує сайт ЧМР.
Як позитивний приклад результатів роботи управління Олександр Давиденко назвав кілька площ, які вдалося звільнити від торгівлі з рук. Йдеться, зокрема, про незаконний ринок на Добровольського, 15 та біля ЦДЮТ, що на вулиці Смілянській.
– Був шалений супротив із боку людей, які здійснювали торгівлю в районі площі 700-річчя. Двічі вони перекривали вулицю, зверталися і до депутатів, і до міського та обласного керівництва. Утім, ми таки стояли на своєму й на сьогодні ця площі вільна від стихійників. Натомість їм запропонували перейти працювати в рамках закону – на комунальний ринок, – зазначив Олександр Григорович. – Загалом у місті вдалося створити сім нових комунальних ринків: на вулиці 30-річчя Перемоги біля будинку 4 та 36, на вулиці Онопрієнка, 2, Нарбутівській, 158, Сержанта Смірнова, 4, на розі вулиць Руставі й Тараскова, Самійла Кішки та проспекту Хіміків, на перехресті вулиць Пацаєва й Нарбутівської, а ще – на Сумгаїтській, 12.
Натомість, на думку міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, побороти стихійну торгівлю в названих посадовцем місцях вдалося «не завдяки роботи управління, а всупереч».
Водночас, депутати закинули посадовцю порушення правил етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Після того, як Олександр Давиденко завершив свій звіт, міські обранці знову визнали роботу начальника управління як незадовільна.
«За» це висловилося 29 депутатів, ще двоє – утрималися.
Водночас, заступник міського голови Черкас Геннадій Шевченко, який курує роботу цього управління, підкреслив, що на час реорганізації служби інших кандидатур на керівну посаду не було.
– Муніципальна інспекція – специфічна служба, і мені б не хотілося, щоб зараз ми поставили на ній крапку. Натомість треба дати новий поштовх, – сказав він. – У межах своїх повноважень я робитиму все можливе для того, аби ця інспекція працювала на благоустрій та містян, а не обслуговувала інтереси окремих людей.
У результаті обговорення начальник управління інспектування написав заяву на звільнення із займаної посади.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.