Очільник департаменту освіти розповів про підготовку до опалювального сезону

Новини Черкаси Освіта Черкаси

Як повідомив директор департаменту освіти Сергій Воронов лише з наступного тижня заплановано розпочати опалювальний сезон в освітніх заклад міста. Початок процесу має бути схвалений Виконкомом міської ради.

Акти готовності за словами поадовця на сьогодні не мають 3 заклади дошкільної освіти через причину відсутності терморегуляторів,  до кінця цього місяця цю проблему намагаються вирішити, адже відсутність таких регуляторів пов’язана виключно із відсутності бюджетних асигнувань. Чиновник обіцяє відшукати кошти.

Читай також: Найближчим часом у медзакладах Черкасах увімкнуть опалення

“На вулиці стало дійсно прохолодно, проте найнижчі температурні показники, які я нині побачив – на фото, 19*. Очевидно, що в різних закладах вони різні, проте нами вже розпочата робота над початком опалювального сезону.”- повідомив чиновник у фейсбуці. “Загалом з початком сезону в закладах освіти – ситуація складна, адже за «новими правилами» ми маємо авансувати свої платіжки за тепло. Для цього маємо збалансувати бюджетні призначення- наблизити призначення по теплу і віддалити інші призначення. З цим складніше, адже по загальному фонду віддалити можемо тільки зарплати, а це захищені статті, тож шукаємо варіанти серед бюджету розвитку – а це невиплачені кошти за виконанні роботи і очевидно сповільнення виконання більшості робіт. Проте, переконаний, вийдемо і з цієї ситуації.” – наголосив посадовець.

 

Розповісти друзям
  • 2
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.