Обласний кардіоцентр отримав нове обладнання

Медицина Черкаси

У третій міській лікарні та в обласному кардіологічному центрі встановили нове сучасне обладнання. На цю мету було спрямовано 3,2 млн грн із державного та міського бюджету. На ознайомлення з новим обладнанням завітали до закладів секретар міської ради Олександр Радуцкьий та народний депутат Олег Петренко.

Зокрема, у третю міську лікарню за 450 тисяч гривень закупили новий операційний стіл. На ньому кожного дня проводять приблизно 5-6 операцій. На жаль, до цього часу медичному закладі був наявний стіл, який встановили ще в 1977 році.

 А в обласному кардіологічному центрі з’явилися сучасна система моніторингу для хворих, а також два електрокардіографи – апарат, що діагностує пацієнтів з синдромом апное сну, монітор-дефібратор та необхідний інструментарій для операцій. На це все було витрачено 2, 7 млн грн. Важливо, що в кардіоцентрі на рік проводиться близько 1600 операцій, із них 40 % – саме жителям Черкас.
– Здебільшого все нове обладнання спрямоване на допомогу ургентним хворим. Тепер ми більш якісно зможемо надавати допомогу хворим з інфарктом, покращиться якість оперативних втручань і обстеження планових хворих. Відтепер також ми зможемо почати обстежувати хворих, які хворіють на апное і є загрозливими по раптовій смерті під час сну, – констатує головний лікар Світлана Журба.

Важливість співпраці міської влади та народних депутатів підкреслив у власному фейсбуці і секретар міської ради Олександр Радуцький:

Подібний результат є яскравим прикладом ефективної співпраці депутатського корпусу Черкаської міської ради та народного депутата Олега Петренка, якого обирали до Верховної Ради саме жителі міста Черкаси. Народний обранець посприяв виділенню державної субвенції, а ще певну частину коштів виділили депутати на сесії. Сподіваюся, що нове обладнання врятує ще не одне життя.- зазначив Олександр Романович

Розповісти друзям

1 коментар до “Обласний кардіоцентр отримав нове обладнання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.