Обласний кардіоцентр отримав нове діагностичне обладнання

Медицина Черкаси Новини Черкаси Новини Черкаської області
Унікальне медичне обладнання для ранньої діагностики захворювань серцево-судинної системи, зокрема, ішемічної хвороби серця та  інфаркта міокарда – першим в області – отримав Черкаський обласний кардіологічний центр від міської влади Черкас. 

Це – тредміл – високоточне обладнання, яке представляє діагностичну бігову доріжку у комплексі з численними датчиками, які прикріплюються на хворого, та передають усі показники його стану до комп’ютеру, який  здійснює збір інформації та аналіз отриманих даних. Таким чином, шляхом мінімальних зусиль для пацієнтів кардіоцентру впродовж короткого проміжку часу здійснюється максимально точний та якісний діагностичний зріз стану їх серцево-судинної системи.
– За прогнозами працівників кардіоцентру, за допомогою цієї діагностичної бігової доріжки можна обстежити до 3000 пацієнтів за рік. Це перший і поки єдиний діагностичний апарат такого типу в області. І ми раді, що його придбали. Намагатимемося й надалі надавати підтримку центру, який, скажу відверто, на сьогодні демонструє дуже гарні показники роботи, – зазначив Анатолій Бондаренко
Як розповіла Світлана Журба, зручність використання такого апарату полягає в тому, що пацієнт просто йде біговою доріжкою, а лікар на комп’ютері відразу бачить його тиск і кардіограму. Крім того, апарат ідеально розрахований на індивідуальний підхід до кожного хворого, тобто враховує вік, стать, вагу та тип навантаження. На відміну від велотренажера, яким в кардіоцентрі користуються давно, тридміл дає більш точні показники, зберігає запис усіх результатів обстеження і суттєво полегшує і пришвидшує роботу лікарям.
Міський голова Анатолій Бондаренко наголосив, що для обласного центру надзвичайно важливо мати таке обладнання, яке дозволяє оперативно виявляти перші симптоми хвороб серця та запобігти їх подальшому розвитку та ускладненням. А отже – врятувати людські життя.
Адже  з 5,5 тисяч пацієнтів, які щороку проходять крізь палати обласного кардіологічного центру, 40 відсотків – жителів Черкас.
За матеріалом прес-служби ЧМР

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.