Обіди дітей початкових класів у Черкасах оплачуватиме місто

Новини Черкаси

В звязку з прийняттям змін до законодавства і відсутністю коштів на оплату харчування дітей в 1-4 класах в розрахунках державного бюджету 2016 року міські обранці підтримали рішення про виділення коштів із бюджету Черкас на цю мету.

12523100_786904328081595_8889390419357714796_n

Про це інформує у своєму фейсбуці депутат Олександр Радуцький:

“Вдячний колегам, які сьогодні підтримали питання, винесене мною на розгляд сесії. Йдеться про виділення коштів на харчування школярів 1-4 класів. Нагадаю, що в другому семестрі держава вже не фінансує харчування цих дітей, крім пільгових категорій, а це: діти-сироти, діти-інваліди (частково), діти, позбавлені батьківського піклування, діти з малозабезпечених родин (частково). Так, для цього з бюджету ми виділили майже 7 млн. Так, є питання щодо якості шкільних обідів, адже нагодувати дитину за 6,90 за нинішніх цін дуже складно. Та я переконаний, що гарячі страви повинні бути доступні для учнів, навіть якщо вони скромні, і не можуть бути замінені бутербродами з дому чи печивом. Це питання і здоров’я, і сили та енергії під час уроків. Безперечно, система харчування потребує зміни і повинна враховувати потреби не лише молодшої школи, а й учнів старших класів. До початку нового навчального року депутати ухвалять уже нову програму. Сформуємо її відповідно до потреб навчальних закладів, побажань батьків, можливо, інших чинників. Але сьогодні ми не могли залишити без харчування “некатегорійних дітей”.

Тепер потрібно вивчити пропозиції, аби кожна дитина могла нормально їсти в школі, аби алергіки та діти з особливими потребами в меню могли харчуватися індивідуально, аби існувала можливість додаткового платного харчування для тих, хто може його собі дозволити. І головне: забезпечити контроль якості харчування. Як депутат готовий долучитися до збору думок з цього приводу. Всі ідеї прошу надсилати в особисті повідомлення. Зазделегідь вдячний усім небайдужим.”

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.