Новий склад Черкаського міськвиконкому оберуть до 16 січня

Новини Черкаси

Новий склад Черкаського міськвиконкому оберуть до 16 січня Депутати Черкаської міської ради сьогодні, врешті, розпустили виконком 38-ма голосами ”за”. У порядку денному пропонувалось два проекти про розпуск виконкому авторства депутата Артура Акопяна і міського голови.

В результаті депутати підтримали проект міського голови, але з поправками. У порядку денному також був проект міського бюджету на 2018 рік, втім, за словами Олександра Радуцького, у графі, де має бути зазначено, який орган подає на розгляд ради проект бюджету – не заповнено. Тож, згідно законодавства, аби ухвалити міський бюджет, спочатку має бути розпущений нинішній склад виконкому й обрано новий.

” Пропозиції двох депутатів Ярослава Нищика і Юрія Тренкіна слушні, пропоную їх врахувати. Бюджет прийняти ми не можемо, бо його не подав на розгляд ради виконавчий комітет, тому нам треба розпустить виконком, і обрати новий”,- зауважив Олександр Радуцький.

Пропозиції депутатів стосувалися саме розпуску виконкому, зокрема Ю.Тренкін запропонував міському голові до 16 січня подати на розгляд ради новий склад виконкому.

Депутат Ярослав Нищик також зауважив, що вето міського голови про розпуск виконкому долати немає сенсу.

”Питання пленарне ми не закриваємо, а робимо перерву до п’ятниці, інтенсивно працюємо депутатським складом по новому складу виконавчого комітету ЧМР, в п’ятницю його затверджуємо і в п’ятницю новий склад виконкому голосує за бюджет, і не треба заходити в 1/12, місто працює”.

Тож депутати підтримали рішення про розпуск виконкому з уточненням, що новий склад виконавчого комітету міський голова подасть до 16 січня. ”За” проголосувало 38 осіб.

Депутат Павло Карась додав:

”Вся відповідальність за виконавчі органи ради повинна лягати персонально на міського голову. В даному випадку обрали якихось людей, які працюють на громадських засадах, вони не ходять, не виконують своїх обов’язків, місто поставлено в критичну ситуацію і їм абсолютно байдуже”.

Тож разом із рішенням про розпуск виконкому свої повноваження припиняють і заступники міського голови, які нині входять до його складу, а саме: Станіслав Овчаренко, Ігор Коломоєць, Роман Буданцев, Сергій Гура, Руслан Сотуленко та Геннадій Шевченко.

Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.