Новий департамент може з’явитися в міській раді Черкас

Новини Черкаси

У Черкаській міській раді може змінитися структура виконавчих органів. Відповідний проект рішення про зміни в структурі виконавчих органів та утворення нового структурного підрозділу –  департаменту муніципальної інфраструктури днями оприлюднено на сайті установи.

Згідно з проектом рішення буде змінено статус юридичної особи з управління інспектування Черкаської міської ради  на департамент муніципальної інфраструктури Черкаської міської ради. Втім управління інспектування й далі працюватиме – у складі департаменту. Крім цього управління, до департаменту ввійдуть: відділ утримання доріг та дорожньої інфраструктури, відділ транспорту, відділ планування і закупівель, відділ бухгалтерського обліку та звітності.

При цьому в управлінні інспектування планується збільшення чисельності інспекторів на 4 штатні одиниці за рахунок скорочення загальної чисельності інших виконавчих органів міської ради, а також керівного складу управління інспектування, що існувало до запропонованих змін.

Відділ вуличної інфраструктури, управління транспорту, планово-фінансовий відділ і відділ закупівлі послуг, функції якого перейдуть до нового департаменту, заберуть у департаменту житлово-комунального комплексу. Міський голова Анатолій Бондаренко не раз гостро критикував роботу цієї структури. Тепер чисельність службовців у департаменті ЖКК має скоротитися з 42 до 28.

Також зазнає змін і чисельність департаменту економіки ( скорочення з 41 до 31 штатної одиниці) та освіти (збільшення чисельності персоналу з 33 до 36 осіб.

Загалом же чисельність виконавчих органів міської ради сягне згідно з проектом 569,5 штаних одиниць, що на 1 одиницю меньше ніж є нині.

Про це інформує сайт ЕкономікаСьогодення

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.