Новопризначений керівник Черкаського театру розповів про майбутні плани з розвитку

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Актори Черкаського театру ставитимуть вистави у колишньому кінотеатрі «Салют», такий тимчасовий переїзд театр змушений зробити, через ремонтні роботи, які сьогодні тривають у приміщенні. Про це директор-художній керівник Черкаського театру Петро Ластівка сьогодні розповів під час зустрічі. Новопризначений керівник націлений на відбудову та розвиток театру, переконаний, що театр має бути загальнодоступним для всіх верств населення, мати різний репертуар.

“На сьогодні у мене вже є домовленості, що ми будемо ставити вистави у Центрі дитячої та юнацької творчості, у Будинку вчителя. В основному театр зосередиться у приміщенні колишнього кінотеатру «Салют». Ми будемо мобільними, й активними. Хочу, щоб вже у жовтні відкрили театральний сезон”,– розповів П. Ластівка.

За словами П. Ластівки сьогодні ремонтні роботи у театрі тривають за планом, коли завершиться ремонт, наразі йому не відомо. Кадрові перестановки театралів робити не планує, революцію планує створити для глядача – новими проектами та постановками, модернізованим театром та сучасними костюмами.

Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.