Нове знаряддя отримали юні черкаські боксери

Новини Черкаської області

Черкаська дитячо-юнацька спортивна школа «Вікторія» отримала нове знаряддя для занять боксом.

Відтепер юні вихованці використовуватимуть для занять боксом нові рукавиці, груші, шоломи. Необхідний спортивний інвентар вдалося закупити за сприяння депутата Черкаської обласної ради Юрія Ботнара та президента федерації боксу Черкаської області Сергія Тищенка. Орієнтовно двадцять п’ять тисяч гривень було спрямовано з обласного бюджету для закупівлі боксерського знаряддя. Його вручили дітям під час занять самі представники федерації боксу Черкаської області.

«Навіть якщо ви і не станете видатними спортсменами, бокс вам дасть ті необхідні якості справжнього чоловіка, які вам допоможуть в житті. Хочу подякувати тренерам за їх щоденну працю, і за те, що передають свій досвід та віру в перемогу нашим юним спортсменам. Лише спільними зусиллями ми зможемо на Черкащині виростити здорове покоління, а наше головне завдання – зробити Черкащину серцем українського боксу»,– зауважив під час вручення подарунків Сергій Тищенко.

За словами президента Федерації боксу Черкаської області, це лише перші кроки, проте Черкащина рухається у вірному напрямку. В свою чергу депутат Черкаської обласної ради Юрій Ботнар запевнив, що і надалі на обласному рівні сприятиме розвитку та популяризації боксу не лише у рідному козацькому краї, а й по всій Україні.

Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.