Нове медобладнання з’явиться у сільських амбулаторіях Черкаського району

Новини Черкаської області

Сьогодні активно розвиваються чимало медичних закладів.Однак, якщо районні та міські лікарні більш менш встигають йти в ногу з часом, то у сільських амбулаторіях немає навіть елементарного: комп’ютера чи медобладнання. Та й багато хто з місцевих жителів не може дістатись до райлікарні. Тож люди йдуть до сільських амбулаторій. Поліпшити ситуацію і забезпечити сільських лікарів комп’ютерним та медичним обладнанням взялись головний лікар Черкаського районного центру ПМСД Ганна Пантюхіна спільно з народним депутатом від 197 виборчого округу, до якого входить Черкаський район, Владиславом Голубом.

Невдовзі за сприяння народного обранця з фонду соціально-економічного розвитку будуть спрямовані 480 тис грн. на придбання обладнання. Про це він повідомив під час свого візиту до лікарень Черкаського району.

Днями в рамках роботи на своєму виборчому окрузі народний депутат Владислав Голуб відвідав Мошнівську районну та Руськополянську лікарні.

«Протягом місяця до амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Мошни надійде спірограф портативний, стерилізатор паровий, електрокардіограф портативний, комп’ютер та багатофункціональний пристрій»,- розповів Владислав Голуб під час зустрічі з медиками.

Подібне медобладнання отримають і інші амбулаторії Черкаського району. Також він зауважив, що така допомога стала можливою завдяки співпраці з сільськими головами і керівниками лікарень району. Як розповіла головний лікар Мошнівської районної лікарні Любов Іващук, народний обранець допомагає розвиткові лікарні вже не вперше.

«У 2015 році були відремонтовані два санвузли, закуплений холодильник. Щоб обладнати новий кабінет цифрової флюорографії, знадобились додаткові кошти на ремонт. Тому Владислав Голуб спільно з ГО «Форум розвитку Черкащини» спрямували частину коштів для проведення кошторису. Дякуємо Вам за допомогу.  А сьогодні лікарня потребує придбання сучасного УЗД апарату з усіма видами датчиків»,- зауважила головний лікар.

Районний медзаклад щороку обслуговує близько 2000 людей, має стаціонарне відділення з 52-ма ліжками. Крім того, тут лікуються і мешканці сусідніх сіл, тож місцеві сподіваються отримувати належні медичні послуги.

«З наступного року робитимемо все можливе, щоб лікарня отримала державну субвенцію на придбання УЗД-апарату»,- зі свого боку зауважив народний обранець.

По завершенню зустрічі Владислав Голуб вручив лікарям сільських амбулаторій медичні халати. Медики кажуть, звертатимуться за допомогою до народного депутата, адже спільними зусиллями можна якнайшвидше досягти бажаного результату.

Розповісти друзям
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.