Нова поліція Черкас стартувала на площі Хмельницького

Новини Черкаси

Сьогодні у Черкасах нові поліцейські прийняли присягу на вірність державі. Захід відбувся на пл. Б. Хмельницького у якому прийняло участь понад 250 молодих поліцейських та їх родичі.

Fv3O7VbCZZM

На урочисту церемонію складання присяги завітали заступник голови національної поліції України Юрій Фацевич та начальник департаменту патрульної поліції України Євген Жуков.

Нагадаємо, що на етапі реєстрації кандидатів 5480 осіб подали свої заявки щодо участі у конкурсі на посаду поліцейського. Враховуючи базові вимоги до кандидатів, до участі у першому етапі відбору, а саме проходженні тесту на загальні навички, допущено 4475 осіб. Конкурс на посаду поліцейського становив 21 претендент на 1 місце.

uBr94eRCnmM

За результатами проходження 5-ти етапів відбору для проходження курсів первинної професійної підготовки (спеціалізації) зараховано 261-го поліцейського. Навчання проходило у період із 21 грудня 2015 року по 26 лютого 2016 року на базі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. Успішно склали іспити та закінчили навчання на курсах 256 патрульних поліцейських (серед них 33  – жінки).

Bzq9JD-7W3Q

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.