Номінанти на найкращий музичний дебют 2015 року завітають в Черкаси з концертом

Новини Черкаси

24 січня 2016 року о 19 годині у музичному пабі «Контрабас» (вул. Байди Вишневецького, 19) відбудеться виступ київського рок-гурту «Теорія Простору» на підтримку дебютного альбому «В Хао́сі». Радіо «Аристократи» номінувало колектив на найкращий музичний дебют року, а пісні гурту прозвучали в ефірі  телеканалу “RTi”, радіо  “Промінь”, “Rock FM”, “Львівська Хвиля”, “Радіохвиля”, радіо “Аристократи”, “Ера” та інших.

NYpOZCUkn5k

У гурті п’ятеро учасників, двоє з яких черкащани: вокаліст гурту Андрій Клименко та барабанщик Вадим Жуковський народилися в Золотоноші. Окрім глибокого тембру та забійних ритмів земляків,  на виступах гурту можна почути драйвові гітарні рифи від Дениса Зваричука, потужні басові партії Олександра Прищепи та ліричні мелодії на трубі Тараса Самчука.

Андрій Клименко, вокаліст та лідер гурту, про концерт:

«Черкаси – це перше місто, в якому ми дамо концерт після Києва, адже саме на Черкащині, в Золотоноші, відбувся перший виступ «Теорії Простору», де й почалася історія гурту. Тому для мешканців міста ми підготували особливу програму, яка включає багато нових пісень, та незвичні інтерпретації вже відомих композицій».

 Історія. Гурт заснували троє студентів КНУ імені Тараса Шевченка в Києві. Перший виступ відбувся на фестивалі «Звуки Незалежності» в Золотоноші 2013 року. Найвідомішою піснею гурту стала композиція «Злочин», яка прозвучала в першу ніч на «Євромайдані». Згодом слухачі зробили на неї декілька відеокліпів про події Революції Гідності, що зібрали близько 50 тисяч переглядів на YouTube. Гурт виступав на фестивалях «ШеФест», «Рок Булава», «Голосіївська Криївка», «KNUBestFest» та інших. У листопаді 2015 року випустив дебютний альбом, який отримав схвальні відгуки музичних оглядачів та слухачів.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.