Незважаючи на спрощення руху на перехресті водії ігнорують вимоги Правил

Новини Черкаси

За ініціативи пасажироперевізників Черкас, у серпні на перехресті вулиць Шевченка та Героїв Сталіграду, була встановлена табличка зі стрілкою зеленого кольору, що дозволяє рух по крайній правій смузі у напрямку площі 700-річчя при увімкненому червоному сигналі світлофора.

khrPU6m0ccE

Даний захід, введений в якості експерименту, дозволив знизити транспортне навантаження на вказаному перехресті. Поряд з цим, значна частина водіїв при проїзді перехрестя ігнорує вимоги п. 8.7.3 ПДР який передбачає, що стрілка зеленого кольору дозволяє рух при увімкненому червоному сигналі лише за умови надання переваги в русі іншим його учасникам, які рухаються з інших напрямків на сигнал світлофора, що дозволяє рух. Систематичне невиконання вимог вказаного пункту ПДР значно ускладнило можливість пішоходів для безпечного переходу через бульвар Шевченка.

Читай також: На перехресті в Черкасах частково дозволили рух на червоне (фотофакт)

Враховуючи значну кількість скарг від учасників дорожнього руху, а саме пішоходів, які щоденно надходять до Управління ДАІ з приводу безпеки руху на даному перехресті, прийнято рішення повернутись до попередньої схеми організації дорожнього руху та демонтувати табличку з зеленою стрілкою.

Державтоінспекція Черкаської області звертається до водіїв з проханням, віднестися з розумінням та дотримуватись Правил дорожнього руху.

Розповісти друзям

1 коментар до “Незважаючи на спрощення руху на перехресті водії ігнорують вимоги Правил

  1. 0

    0

    Из за каких то уродов снимать эту табличку не стоит ! Удобно сдклали , и пешеходов не пропускают только водители автобусов ! Они реально наглые ! Наказать их нужно , а не всех ! Сам каждый день еду по этому пути !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.