Незалежність – символ нашої нації, відчуття волі та суверенності!

Новини Черкаси

14064147_639400656226762_4829807441284076988_nДорогі друзі!
Щиро вітаю усіх із головним святом для кожного громадянина, патріота – Днем Незалежності України! 25 років тому наша держава здобула Незалежність. Від серпня – до 1 грудня 91-го року був  найунікальніший період нашої історії.  Майже вся країна була єдина у своєму прагненні і  голосувала  за ідею, бо носила в серці вистраждану віками мрію незалежної України.
За роки незалежності виросло покоління, для якого слова «свобода», «демократичні цінності» – не просто правові терміни, а спосіб життя.  Україна змінилася, ми  відкрили для себе нові можливості та європейські  перспективи.
Нинішня річниця народження нашої країни є складовою для становлення державності України. На Сході країни йде війна. Знову за  незалежність і цілісність нашої держави гинуть українці. Серед цих героїв є і наші товариші.
Проте  нікому не зламати козацький дух! Україна є і буде вільною демократичною країною!
Нехай же над нашою Вітчизною завжди буде мирне небо, а у серці кожного побільшає добра.
Нехай ваші родини будуть для вас міцною опорою, друзі та колеги – надійними соратниками у реалізації мрій та планів! Незалежність – символ нашої нації, самоствердження, відчуття волі та суверенності! Зі святом!

Микола Калашник, голова ГО «Форум розвитку Черкащини»

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.