Невідомий поцупив дитячий телефон зі столу кафе (відео)

Новини Черкаси

Минулої суботи черкащанка з дитиною відвідали “Першу пекарню твого міста” у Черкасах. Поки вони робили замовлення невідомий скористався з ситуації та викрав телефон зі столу. Втім він не помітив камери спостереження закладу.

Про це пише Богдана Акальмус у власному фейсбуці:

“Донечка залишила телефон на столику і відволіклась на вибір піци. Скажу, що там затишно і спокійно, тому мала так спокійно залишила телефон, а ще тому, що ще дитина. Так це людисько ззовні ще просік (там стіни скляні), що телефон лежить на столі і скористався нагодою його поцупити. Працював професійно. Але камер напевно не бачив. Я обрізала відео для компактності. Давайте зробим його відомим. Прошу поширення. м. ЧЕРКАСИ” – просить черкащанка.

Друзі, в цю суботу сталась у нас неприємність. По традиції після занять в школі "Соробан" ми зайшли поїсти в "Першу пекарню твого міста" м. Черкаси . Донечка залишила телефон на столику і відволіклась на вибір піци. Скажу, що там затишно і спокійно, тому мала так спокійно залишила телефон, а ще тому, що ще дитина. Так це людисько ззовні ще просік (там стіни скляні), що телефон лежить на столі і скористався нагодою його поцупити. Працював професійно. Але камер напевно не бачив. Я обрізала відео для компактності. Давайте зробим його відомим. Прошу поширення. м. ЧЕРКАСИ

Опубліковано Bohdana Akalmus 19 березень 2018 р.

Розповісти друзям
  • 12
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.