Невідоме походження виборчих бюлетенів ставить під сумнів легітимність волевиявлення

Новини Черкаси

Нагадаємо, що 25-го жовтня відбулися вибори на посаду міського голови Черкас та депутатів Черкаської міської ради. За день до виборів, повідомлялося, що бюлетені  друкувалися не відомо ким і де.

– Сам процес виготовлення бюлетенів ніким не контролювався. Тобто де і ким вони виготовляються, в якій кількості, чи знищені форми чи не надруковано більше бюлетенів – даний контроль не було проведено, – пояснив юрист Черкаської міської виборчої комісії  на організованій політичними силами прес-конференції, що відбулася 24 жовтня 2015 р.

– Це грубе порушення законодавства, оскільки зараз ми не можемо знати, чи не будуть таким чином сфальсифіковані вибори. Окрім того, вона повідомляла, що було припинено повноваження заступника голови Черкаської виборчої комісії, який входив до числа трьох осіб, які отримати бюлетені. Та оскільки його повноваження були припиненні, Він вже не мав ніякого законного права забирати бюлетені. Та попри це на підприємстві «Август-трейд», яке займалося їхнім друком, їх йому все ж передали. Порушення процедури, за словами юристки полягає ще й в тому, що частина бюлетенів друкувалася на іншому підприємстві.

До нашої редакції потрапили ось такі інформаційні листівки, щодо постачальника бюлетенів, варто відзначити, що вони повністю різні але постачальник єдиний – ТОВ «Август Трейд».

12179094_755195024585859_680978409_n

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.