Необхідну кількість голосів набрала петиція щодо дострокового припинення повноважень міського голови Черкас

Петиція щодо дострокового припинення повноважень міського голови м. Черкаси набрала необхідну кількість голосів. Відповідну петицію було зареєстровано на сайті Електронних петицій 18 серпня 2017 р., станом на сьогоднішній день петиція має 257 підписів з 250 необхідних.

У “Шановні депутати Черкаської міської ради, зважаючи на те, що міський голова Бондаренко А. В. займається одноосібною роздачою посад, працевлаштовуючи місцевих депутатів, взамін на лояльне відношення до розподілу коштів між наближеними до міського голови структурами, та людьми. Під керівництвом мера в місті відбуваються постійні інтриги та підкилимні ігрища, в таких умовах наше місто позбавлено будь-якої можливості нормально розвиватись.

Прошу депутатів міської ради розглянути питання:

Про припинення повноважень міського голови Черкас Бондаренка А.В., шляхом висловлення недовіри депутатами, причиною вважаю втрату довіри містян до голови міста Черкас!”, – пише автор петиції Вергай Григорій.

3 коментарі

 1. 1

  0

  Дійсно підстави для петиції обрані доволі цікаві. Хто скаже що не роздають посади (Косяк, скоріш за все Бінусов) або не зводять рахунків за голосування (Кіта).
  В департаментах працюють достойні люди, але керувати на посади призначають не зрозуміло за які критерії, часто осіб які навіть не проживали до цього в Черкасах. Конкурси замінено приганням на посади через радників міського голови.
  Втім з іншого боку для більшості містян ця інформація невідома.
  Вони бачать річну епопею з бульваром та інше.
  І на останок -сама пропозиція не є реалістичною

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.