Недоліки в ремонті однієї з міських вулиць усуватиме підрядник

Новини Черкаси

Новий асфальт на вулиці Небесної Сотні (колишня – Леніна) укладають на ділянці від бульвару Шевченка до Благовісної. Загальна протяжність капітального ремонту покриття складає близько 500 метрів. Ремонт тут здійснює приватне підприємство «Черкаси-Інтерстрой».


На сьогодні підрядна організація вже  заасфальтувала частину вулиці від бульвару Шевченка до Гоголя (при цьому, підготовчі роботи стартували ще навесні). На іншій ділянці (від Гоголя до Благовісної) нині триває ремонт комунікацій.


Мер Черкас сьогодні вирішив особисто перевірив хід виконання робіт і побаченим лишився незадоволений. Тож він  зобов’язав підрядника власним коштом усунути всі вказані недоліки.

– Цього року нам вдалося спрямувати колосальний ресурс на капітальний ремонт та реконструкцію черкаських доріг. А це – понад 200 млн грн, – прокоментував Анатолій Васильович. – Це кошти громади. Ми повинні відповідати за кожну використану копійку. Кожен підрядник мусить із усією відповідальністю підходити до інфраструктурних об’єктів міста, аби ми не поверталися з року в рік до одних і тих же проблем. А в інакшому випадку – переробляти все за власний рахунок. Можливо тоді вже меншій кількості підрядних організацій хотітиметься, як-то кажуть, робити «халтуру».

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.