Недбальство працівника шиномонтажу “Халтурка” ледь не забрало життя всієї родини (відео)

Новини Черкаської області

Перший сніг та ожеледиця нагадали деяким керманичам про правила безпеки на дорогах. Тож до шиномонтажок вишикувалися довжелезні черги… Сезон заміни автомобільної гуми триває, як правило, від початку жовтня до середини грудня, та щоб вчасно перевзути свою «ластівку» потрібно заздалегідь записуватися до ПЕРЕВІРЕНИХ майстрів. Аби уникнути черг та зекономити час деякі водії, користуючись обставинами, міняють гуму на неперевірених станціях обслуговування. Так зробив і Сергій. Але недбалість горе-фахівця, яка спіткала його в невеличкій придорожній майстерні, в смт. Лисянка по вул. Київська, 79 ледь не призвела до смерті всієї родини чоловіка!

“Четвертого листопада ми звернулися в шиномонтаж в смт. Лисянка. Ткачов Володимир, який обслуговував нас, навідь не запропонував балансування колес, як це завжди буває в такі моменти. Мене це трохи здивувало, але їхати на шиномонтаж, де я завжди міняв колеса і чекати своєї черги не хотілось”, – розповідає про свій гіркий досвід Сергій.

Про це нашому виданню повідомив власник автомобіля Сергій.

“На другий день ми виїхали до Києва. На щастя, за кермом була моя дружина, яка завжди дотримується правил дорожнього руху й відповідної швидкості. За Богуславом, вона сказала, що машина видає дивний шум і наполягла, щоб я сів за кермо. Дійсно, проїхавши двісті метрів, я почув нехарактерні звуки. Зупинився, почав оглядати авто і помітив, що на передньому лівому колесі відкручена гайка. Враховуючи обставини, ми могли легко вилетіти на зустрічну смугу. У вихідний день рух на трасі досить жвавий. Важко навіть уявити наслідки такого недбальства! З п’яти гайок на колесі три легко відкручувалися пальцями”, – повідомив Сергій

Справжній шок власники автомобіля відчули, коли помітили аналогічну ситуацію й на інших колесах власної автівки! Виявляється, працівник шиномонтажу виконав роботу, нехтуючи усіма технічними нормами, а на звернення Сергія лише розвів руками, мовляв класичне: «Я все зробив як міг. Які до мене можуть бути претензії?».

Детальніше у відеозаписі Сергія:

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.