Небезпечне дрейфування на крижині пережили 5 рибалок (відео)

Новини Черкаси

10 лютого о 13:06 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС надійшло повідомлення про те, що на Дніпрі, в районі ст. «Панське» на дрейфуючій крижині знаходяться 6 рибалок.

Під впливом сильного вітру та хвиль, крижина, яку вже віднесло за 100 метрів від берега, почала руйнуватися. Одразу після отримання повідомлення на місце надзвичайної події прибуло відділення водолазних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення

О 14:00 завдяки оперативним та професійним діям фахівців водолазної групи АРЗ СП Управління ДСНС, 5 рибалок за допомогою катера на повітряній подушці «Пегас» було знято з крижини та доставлено на берег в район ст. «Панське».

Ще одного любителя екстримальної риболовлі доставлено на берег в районі розважального комплексу «Робінзон». Зі слів чоловіка, він разом з друзями ще зранку вийшов на лід порибалити. Проте вже під обід, частина криги, на якій знаходилися чоловіки, відкололася від берега, після чого вітром її почало відносити до фарватеру. Зрозумівши всю серйозність ситуації, в якій опинилися, рибалки за номером «101»  звернулися по допомогу до рятувальників.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.