Неадекватного черкащанина вночі затримала та заспокоїла міліція (фото)

Кримінал Черкаси

Черкаська міліція продовжує ламати усталені стереотипи. Цього разу історія про затримання нахабного та неадекватного чоловіка.

a9e7f9084833

“Вчора став свідком роботи нашої міліції.
Пізно ввечері в районі ресторану Апельсин відбувалася подія, раптовим свідком якої я став відпочиваючи з друзями. Посеред вулиці якийсь чоловік з нахабною та неадекватною поведінкою, перебуваючи у стані чи то алкогольного чи то наркотичного сп’яніння чіплявся до перехожих ображаючи їх, а потім причепився до якогось хлопця та намагався відняти велосипеда, все це супроводжувалося брутальною лайкою та штовханиною.

2abd97dfa74b

В той же час хтось зі спостерігаючих за подією знімав на відео, а хтось і викликав міліцію, яка прибула за хвилину заспокоїти дебошира, через декілька хвилин приїхало ще дві міліцейські машини. Врешті решт хулігана було вгамовано та затримано. Чесно кажучи, ніколи не вірив у швидкий приїзд міліції та її ефективність по охороні порядку, але бачу, що не все так погано і працюють вони не гірше київських полісменів. Не втримався та знімав на телефон що відбувається.” – пише містянин на Черкаському форумі

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.