Не пройшло і півроку – вулицю Небесної сотні асфальтують

Новини Черкаси

У четвер 26 листопада нарешті почали укладати асфальтове покриття по вулиці Небесної Сотні між Хрещатиком та Шевченка. Роботи особисто контролював і  новообраний міський голови Анатолій Бондаренко. Очільник Черкас запевняє, що на виконання робіт у підрядника є лише  24 години.

12308864_1746229975605866_996674588_n

“Це капітальний ремонт. Вартість ремонту близько 1,1 мільйона гривень. Вулиця була в плані, але довгий час не було погодніх умов. Але знаєте, цю вулицю ми повинні закінчити в будь-яку погоду, або перейменувать. (…) Я поговорив з керівником фірми: я дав йому 24 години, щоб відрізок вулиці Небесної Сотні  від бульвару Шевченка до вулиці Хрещатик був зроблений. Підрядник зрозумів і сказав, що за добу все зробить”, – каже Анатолій Бондаренко.

12305578_1746230905605773_960648957_n

За словами Бондаренка, вулиця Небесної Сотні не єдина, де проведуть ремонтні роботи до кінця року. “Я дав доручення доробити кишені, доробити з’їзди по вулиці. На вулиці Піонерській ту яму, яка там уже 4 роки, за кілька днів повністю заасфальтують. На вулицях Ільїна і Вербовецього протягом тижня буде закінчено роботу. Я не люблю довго запрягати”, – каже Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, що попередній міський голова Сергій Одарич за 4 місяці так і не зміг організувати проведення необхідних робіт на цій ділянці. Як ми повідомляли після того, як ділянку вулиці між Хрещатиком і бульваром Шевченка в липні підготували до ремонту, котрий так і не розпочали, проїзд по ній став справжнім випробуванням. Питання про початок ремонту порушували депутати міськради у своїх запитах, але впродовж кількох місяців дорога має стан, значно гірший від того, що був до початку робіт.

За матеріалом видання Інфоміст

Розповісти друзям

2 коментарів до “Не пройшло і півроку – вулицю Небесної сотні асфальтують

 1. 0

  0

  Цитата: “Вулиця була в плані, але довгий час не було погодніх умов.”. Звісно ж, коли літом стояла спека і не було дощів, то на думку комунальників це “несприятлива погода”, а коли похолодало й задощило – саме така погода, як треба?! Я в шоці від такого … підходу до ремонту доріг!!!

 2. 0

  0

  Якщо це за словами міської влади “капітальний ремонт”, то чому не було проведено заміну основи дороги? Чому люки зливової каналізації не було знято, а після ущільнення механізованим способом асфальту – встановлено назад (див. 1 фото в статті)? Чому не зроблені з додержанням нормативів з’їзди-виїзди з прилеглих територій? Дуже схоже на черговий “дерибан грошей”, коли за документами пройде “капітальний”, а в натурі – поточний ремонт з порушенням технології!
  P.S. – якщо це “капітальний ремонт”, то хотілося б побачити проектно-кошторисну документацію, яка в обов’язковому порядку виготовляється для таких видів робіт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.