Навколо села Хутори стоять санітарні блок-пости (фото)

Медицина Черкаси Новини Черкаси

У відповідності до рішення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Черкаській облдержадміністрації, з метою реалізації плану з ліквідації АЧС, навколо села Хутори було встановлено 4 карантинні ветеринарно-міліцейські пости.

IMG_868282

 Три намети, а також пересувний пункт обігріву вставлено на автошляхах, які ведуть з 3 кілометрової карантинної зони захисту.

IMG_868080

За словами заступника начальника Управління УДСНС у Черкаській області полковника служби цивільного захисту В’ячеслава Перевізника:«На цих постах, які цілковито забезпечені для проведення робіт та організації життєзабезпечення, крім фахівців державної служби з надзвичайних ситуацій на цілодобовому чергуванні знаходяться представники ветеринарної медицини, ДАІ та міліції. Їх завданням є контроль за перевезенням продукції тваринного походження, які можуть містити збудник АЧС, а також проведення протиепізоотичних та ветеринарно-санітарних заходів. Водночас через місцеві органи виконавчої влади організовується перепис та облік усього поголів’я свиней в зонах захисту та нагляду. Безпечне знищення туш тварин планується здійснити шляхом визначення м’ясопереробних підприємств для забою і переробки свиней із зони захисту».

Як відомо, напередодні на території підсобного господарства місцевої виправної колонії, в селі Хутори, Черкаського району було виявлено збудника вірусу африканської чуми свиней.

IMG_869292

 В межах карантинних заходів вже знищено 268 свиней які знаходилися в осередку епідемії.

Про це повідомляють на сайті ДСНС у Черкаській області

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.