Навіщо Надія Савченко зустрічалася з міським головою Золотоноші

Новини Черкаської області

17 лютого до Золотоноші завітала народний депутат України Надія Савченко. На перший погляд такий візит видається дивним, адже пані Савченко не має жодної «прив’язки» до Золотоноші. Проте після Золотоноші був ще візит до Корсунь-Шевченківського. Тож, чим викликаний такий інтерес Савченко до Черкащини?

Нагадаємо читачам, що після повернення до України наприкінці травня 2016 року з Росії, де Надія Савченко перебувала у в’язниці, вона дотримується аж ніяк не високопатріотичних поглядів. Так, серед найбільш відомих заяв Савченко, зроблених нею  останнім часом, можна назвати й ту, де народний депутат наголошує на необхідності надання «особливого статусу», якого вимагають проросійські бойовики для Донбасу, не тільки окупованим територіям Донецької і Луганської області, але й іншим регіонам України. За словами українського політтехнолога Олексія Голобуцького, такою заявою нардепа Кремль вирішив нагадати про своє давнє бажання федералізації України. До речі, така риторика Савченко дуже схожа на заяви, які ось вже скільки років поспіль продукує в Україні кум Путіна Віктор Медведчук.

Візит Надії Савченко до Золотоноші
Фото: сайт “Золотоноша”

Як відзначають громадські активісти та політичні експерти, візит Савченко до Золотоноші не є випадковістю. Не можна виключати ймовірності того, що це пов’язано з початком передвиборчої кампанії. У читачів може виникнути цілком логічне запитання, чому така кампанія починається саме з Золотоноші? Мабуть, тому, що не кожен міський голова в Україні погодиться зустрічатися з народним обранцем, який публічно озвучує відверто антиукраїнські тези.

Проте пан Войцехівський зустрівся з Надією Савченко. До речі, зробив він це одразу після повернення з Барселони, де, нібито, вів переговори щодо іспанських інвестицій у розвиток Золотоноші. Зазначимо, що такі «переговори», міський голова веде з 2016 року, але чомусь жодних інвестицій так і не надійшло до міста.

Існує думка й про те, що у Барселоні Войцехівський міг мати зустріч з біглим екс-головою Черкаської ОДА Сергієм Тулубом – знаним в нашій області регіоналом та соратником Віктора Януковича. З огляду на це, можемо припустити, що візит Савченко до Золотоноші – це частина домовленостей Войцехівського з Тулубом. Для чого це все? Мабуть, для того, аби вкотре розпочати нечесну боротьбу за владу, яка дасть шанс на реванш колишнім регіоналам та проросійським депутатам.

Читайте також: Оксана Гіщіна: Соціальна відповідальність не повинна залежати від економічних обставин

Тому говорити про щирість як Савченко, так і Войцехівського не приходиться. Не буде для нас і подивом, якщо десь поруч з ним з’явиться відомий на Черкащині російський бізнесмен Полозов, який вже не перший рік веде цілеспрямовану боротьбу за владу в Черкаській області. Правда, наразі особливими успіхами він не може похизуватися, бо люди не вірять у дружбу Росії і України після усіх тих злодіянь, які скоїв на території нашої держави злочинний Кремль.

Джерело: “Черкаський кур’єр” від 21.02.2018

Розповісти друзям
  • 134
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.