Навчання фахівців нової патрульної поліції Черкас (фото, відео)

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Наприкінці лютого патрульні поліцейські завершать навчання і вийдуть на вулиці для забезпечення публічного порядку в місті Черкаси.

PM968image003

Триває фінальна частина підготовки нових патрульних поліцейських. Процес навчання буде продовжуватися згідно розкладу занять до 17-го лютого.

Паралельно з підготовкою та вивченням нових дисциплін слухачі складають іспити та тестування по засвоєних темах. Тестування відбувається за допомогою відповідних програм у комп’ютерному режимі.

PM699image002

Особлива увага приділяється практичній частині занять, яка присвячена розвитку навичок особистої безпеки працівника поліції під час застосування заходів активної оборони, спілкування з підозрілими особами та їх фізичному затриманні.

PM763image004

Одною з основних темою занять з тактико-спеціальної підготовки є зупинення транспортних засобів із збройним опором правопорушників, що становить високий ступінь ризику. А також оперативна евакуація потерпілих чи поранених, які потребують допомоги. Навчаються даній справі майбутні патрульні під супроводом досвідчених інструкторів.

PM935image001

По завершенню навчання слухачі здадуть підсумкові іспити. Всі, хто успішно впораються з ними, урочисто складуть присягу поліцейського та приступлять до виконання своїх професійних обов’язків на вулицях міста.

https://www.youtube.com/watch?v=WqEOY_5ZOcc

Інформують на сайті ГУ національної поліції в Черкаській області

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.