Навчальні заклади Золотоніського району отримали футбольні м’ячі

Новини Черкаської області

За сприяння народного депутата Владислава Голуба, ГО «Форум розвитку Черкащини» та Федерації футболу України навчальні заклади Золотоніського району отримали футбольні м’ячі. Особливістю цих м’ячів є висока якість, стильний дизайн, виконані вони з класичних пошивних панелей. Якісні показники м’ячів задовільнять ігрові вимоги як початківців-аматорів так і гравців професійного рівня.

«Напередодні Різдва шкільні аматорські команди Золотоніського району Черкаської області отримали нові футбольні м’ячі, – повідомив у Facebook народний депутат України Владислав Голуб. – Від імені президента Федерації футболу України Андрія Павелка, першого віце-президента ФФУ Вадима Костюченка, Федерації футболу Черкаської області м’ячі передали моя помічниця Юлия Ализаде, а також голова Золотоніської РДА Олександр Лісовий і голова Золотоніської районної ради Валерій Саранча.

Владислав Голуб наголосив, що в 2017 році такі комплекти м’ячів отримають всі райони Черкаської області.
За словами народного депутата, в планах на цей рік розбудова футбольної інфрастуктури області, а саме будівництво міні-футбольних полів (20Х40) як в містах, так і в сільській місцевості.

Як повідомив у Facebook голова Золотоніської РДА Олександр Лісовий, завдяки спільній співпраці Золотоніської РДА, районної ради та народного депутата Владислава Голуба в 2016 році в освітніх закладах району встановлено 435 віконних блоків на суму 3 млн. 548 тис. гривень, Гладківщинський НВК отримав 12 туристичних рюкзаків на суму 8446,00 грн., Новодмитрівській шкільній футбольній команді подаровано 15 комплектів футбольних форм, 41-ю шкільною дошкою вартістю 126567 грн. поповнилися шкільні навчальні кабінети тощо.


Очільник району висловив переконання, що злагоджена співпраця між гілками влади в році 2017 неодмінно виправдає найкращі надії та сподівання на майбутнє.

Джерело: “Черкаський кур’єр”

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.