Навчальний заклад у Гладківщині відзначив свої 50-ті іменини

Новини Черкаської області

Наприкінці минулого тижня Гладківщинському навчально-виховному комплексу Золотоніського району виповнилось 50 років з дня заснування. На урочистості з нагоди свята школа запросила високих гостей з району та області, народного депутата України Владислава Голуба та влаштувала святкову екскурсію, концерт з креативними номерами у місцевому будинку культури.

В холі навчально-виховного комплексу поважних гостей: народного депутата Владислава Голуба, голову районної ради Валерія Саранчу, заступника голови Золотоніської райдержадміністрації Володимира Денисенка, начальника відділу освіти Золотоніської райради Валентину Денисенко, сільського голову с. Гладківщина Олександра Тертишного зустріли святково вбрані учні школи. Вони переповіли гостям найважливіші віхи становлення закладу, його успіхи, пригадали педагогів, які піднімали школу, наголосили на успіхах сьогодення. Сьогодні у навчально-виховному комплексі виховуються і навчаються 133 дитини, у першому класі – шестеро дітей. Школа шанує свою історію, бережуть традиції. Пам’ятають свого наставника і засновника школи – Петра Івановича Пампушку, саме йому завдячують за досвід, за мудрість, за турботу. Школу в пам’ять про свого наставника називають «пампушковою».

Далі для гостей – цікава та креативна екскурсія Гладківщинським НВК з влучними розповідями, дотепними віршами. Відвідують кожен кабінет, клас, музей народного ремесла Гладківщини, який був створений вчителем української мови. «Хто минулого не знає, той майбутнього не вартий»,- говорить педагог. Відвідують комп’ютерний клас, майстерню, кабінет історії.

Для всіх учнів, вчителів, ветеранів праці, батьків та інших гостей колектив Гладківщинського НВК підготував у місцевому будинку культури концентру програму з нагородженнями, привітаннями, подарунками. За високі показники в роботі, сумлінне виконання посадових обов’язків та з нагоди ювілею НВК народний депутат Владислав Голуб відзначив грамотами та квітами трьох вчителів навчального закладу. За проханням директора НВК Марини Коваленко вручив нові таблички з назвами предметів для всіх кабінетів школи. В ході екскурсії закладом Владислав Володимирович побачив, що класу фізики потрібен новий телевізор, тому помічник-консультант нардепа Оксана Гіщіна закупила і передала директорці закладу новий телевізор.

«Успіх навчального закладу більшою мірою залежить від наполегливості, мудрості, працьовитості і чуйності його керівника. Тому для мене директор вашого НВК Марина Коваленко є зразковим керівником, прогресивним, знаючим, креативним, який вміло рухає за собою весь колектив і дітей. З такими людьми нас завжди очікуватиме перемога. Тож я бажаю вашому закладу і надалі не збавляти темпу розвитку, для цього ви завжди можете розраховувати на мою підтримку, бо наші діти мають отримати якісну освіту і якісну умови навчання»,- підсумував в ході урочистостей Владислав Голуб.

Розповісти друзям
  • 10
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.