Нацрада залишила без розгляду заяву щодо видачі ліцензії черкаській ТК “Антена”

Новини Черкаси
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 14 квітня розглянула заяву ТОВ «Телекомпанія «Антена», з міста Черкас щодо видачі заяви на кабельне мовлення і вирішила залишити її без розгляду. Підставою для такого рішення, як заявляє регулятор, стало недотримання телекомпманією вимог законодавства щодо поданих документів.

Про це йдеться на сайті Детектор медиа.

На засіданні заступниця голови Нацради Уляна Фещук відкинула усі зауваження, опубліковані в заяві співвласника телекомпанії щодо неналежного розгляду регуляторним органом документів на продовження терміну дії ліцензії телеканалу «Антена».

Вона заявила, що ситуація, яка виникла із припиненням мовлення цього черкаського телеканалу, пов’язана виключно з тим, що «його керівництво і колектив не дотримали вимог законодавства». За її словами, заява на продовження терміну дії ліцензії до Нацради не надходила, і тому канал «Антена» не може  транслюватися в кабельних мережах Черкас після завершення строку дії ліцензії.

«Нова юридична особа, яка зараз хоче отримати ліцензію на мовлення, не виконала усіх умов законодавства щодо зазначення бенефіціарів компанії. У зв’язку з тим, що заявником не надано повної інформації відповідно до статей 24 і 27 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», заяву телекомпанії «Антена» залишено без розгляду», – повідомляє Нацрада.

Водночас упродовж 10 календарних днів із дня прийняття рішення Національною радою телекомпанія може подати до регуляторного органу документи, які відповідають вимогам щодо прозорості структури власності, і державний орган повторно розгляне заяву щодо видачі ліцензії на мовлення.

Нагадаємо, 8 квітня о 18.00 у Черкасах було припинено поширення сигналу незалежного телеканалу «Антена», якій вів цілодобове мовлення в форматі новинної ротації у кабельних мережах міста. У зв᾽язку з припиненням трансляції працівники «Антени» надіслали звернення до керівництва країни, профільних відомств, у якому наголосили на протиправності припинення діяльності ЗМІ.

Співробітники телекомпанії також просили Нацраду «забезпечити чесний, відкритий та прозорий розгляд заяви ТОВ «Телекомпанія “Антена” на засіданні, що відбудеться 14 квітня з метою негайного поновлення роботи телеканалу».

Водночас 9 квітня директор телекомпанії Валерій Воротник повідомив, що звільняється з посади.

«Я звільняюся з посади директора ТОВ “Телеканал “Антена” і взагалі йду з цієї телекомпанії. В понеділок засновник – громадська організація “Центр медіаініціатив” призначиме нового директора. Напевне це єдиний крок, який я можу зробити щоб допомогти телекомпанії, яку я з колегами будував та плекав стільки років», – заявив він.

У коментарі заступниця голови Нацради Уляна Фещук повідомила, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення готова найближчим часом розглянути питання про надання ліцензії на мовлення кабельного телеканалу «Антена» у Черкасах після того, як регулятору будуть надані у повному обсязі відповідні документи, зокрема – щодо прозорості власності мовника.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.