Національна поліція оцінила збитки від дій посадовця міської ради в 10 мільйонів

Новини Черкаси

Факт протиправної діяльності службових осіб Черкаської міської ради було виявлено Управлінням захисту економіки в Черкаській області ДЗЕ НП України. Збитки міської громади від дій посадовців сягають суми понад 10 мільйонів гривень. Внаслідок цих дій забудовник розпочав незаконне будівництво багатоповерхового будинку. 

Відповідно до чинного генерального плану міста Черкаси на зазначеній  ділянці дозволялося будувати малогабаритні об’єкти.

Втім, керівник управління міської ради, всупереч генеральному плану міста та зонінг плану, видав документ, яким змінювалися містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки.

А директор департаменту архітектури Черкаської міської ради, попри встановлені вимоги та рішення міської ради, видав наказ, яким затвердив містобудівні умови та обмеження земельних ділянок на користь забудовника.

Прокуратура Черкаської області розпочала кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) КК України. Про підозру наприкінці 2017 року було повідомлено директорові департаменту. На даний час про підозру у вчиненні даного злочину повідомлено і керівникові управління цього департаменту.

 Правоохоронці проводять подальші слідчо-оперативні заходи з метою встановлення всіх осіб, причетних до протиправної діяльності.
Розповісти друзям
  • 2
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.