загрузка...

Наступного тижня підприємці змагатимуться за право торгувати баштанами в Черкасах

Новини Черкаси

Mіська влада затвердила 34  торгівельних місця на території Черкас, де з 15 липня до 1 жовтня 2014 року можна буде продавати баштанні культури.  Це передбачено нещодавнім рішенням  виконавчого комітету Черкаської міської ради.  Зазначеним документом також затверджені вимоги для розміщення об’єктів сезонної торгівлі баштанними культурами на території  міста та визначено термін  торгівлі соковитими баштанами.

Директор департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Ірина Удод розповіла, що право здійснювати торгівлю  баштанними культурами у передбачених для цього місцях підприємці зможуть на конкурсній основі. Зокрема,  4 липня  об 11-ій годині в приміщенні міськвиконкому у каб. 206 відбудеться  конкурс щодо надання права суб’єктам господарювання на організацію сезонної торгівлі баштанними культурами на території м. Черкаси у 2014 році.

Переможці конкурсу мають до 15 липня цього року  оформити паспорти прив’язки тимчасових споруд для торгівлі баштанними культурами та укласти договори про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою.
Розповісти друзям

загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.