Наслідки негоди. У Черкасах непрохідні тротуари та непроїзні вулиці

Новини Черкаси

Ранок суботи важко назвати добрим. Адже всю ніч місто засипав сніг, який на ранок перетворився на дощ. В той же час тротуари міста стали смугою перешкод, а проїзджі частини вулиць сумішшю слизоти і рихлого снігу до 10 см завтовшки. Незважаючи на те, що у Черкасах до ліквідації наслідків негоди залучили всі існуючі резерви комунальників, допомагали й приватні підприємства,  зокрема ПАТ «Азот», ПП «Надія», ТОВ «Черкасиміськбуд», ТОВ «Євробуд-Індустрія», подолати негоду допоки не вдалося.

Негода в Черкасах

Засніжені вулиці міста з самого ранку обурили черкащан та створили чималі труднощі як для пішоходів, так і для водіїв.

Перевізники міста просто зменшили кількість автобусів на лінії. Відповідно суттєво скорочено їх кількість, попри робочий день. Черкащани скупчуються на зупинках або йдуть пішки.

В той же час містом курсує чимало тролейбусів, які компенсують відсутність маршруток.

Але ж не у всіх мікрорайонах міста є тролейбусне сполучення. Так черкащани поінформували наше видання, що автобуси 21 та 27 маршруту практично відсутні. У наявні одиниці важко втрапити десяткам людей, що мерзнуть на зупинках.

Негода в Черкасах

В середмісті помічено 2 камази, що чистять бульвар Шевченка.

Mapamagic Черкаси, робота комунальної техніки онлайн

В той же час техніка КП “Челуаш” продовжує боротьбу зі снігом. Про це свідчить її зосередження у додатку Mapamagic

Із завданнями прибирання міста вочевидь влада не справилася. Черговий сніговий колапс невдовзі зміниться повінню, і тоді черкащани знов залишаться сам на сам з стихією.

Рішення про зняття коштів з прибирання доріг та тротуарів було прийнято міською владою свідомо. Мовляв, краще перетерпіти один день негоди, ніж витратити кругленьку суму на боротьбу зі снігом, який невдовзі розтане, інформує сайт Дзвін.

 

 

 

 

Розповісти друзям
  • 15
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.