Наслідки негоди на дорогах Черкас ліквідовано протягом ночі

Новини Черкаси

За повідомленням очільника КП “Челуаш” Олексія Мельника на дорогах міста працювало 9 тракторів, 1 погрузчик для навантаження протиожеледноі суміші, 3 КДМ та 2 камази.

Також вночі вийшла бригада з розчищення східців, яка посипала міські спуски. Пізніше почалося прибирання зупинок, які знаходяться в підпорядкуванні комунального підприємства.

“Наразі вся техніка, що є на підприємстві, залучена для прибирання доріг від снігу. Це 2 КамАЗи, 9 тракторів і 3 КДМ. Все, що в наших силах, буде зроблено. Але людям теж потрібно чітко розуміти, що ми зараз, на жаль, не можемо залучити до роботи підрядників, оскільки для цього слід провести відповідний тендер. Тому прошу із розумінням поставитися до ситуації”, – зазначив Олексій Мельник на початку робіт з прибирання. 

Варто зазначити, що рух автотранспорту основними магістралями міста на сьогоднішній день відбувається без ускладнень. Снігових переметів на проїжджих частинах міста не помічено. Рух громадського транспорту відбувається у штатному режимі.

А ось техніка КП “Челуаш” згідно даних сервісу “Mapamagic”, завдяки якому можна слідкувати за роботою снігоприбиральної техніки в реальному часі, вже починаючи з 08.00 ранку перебуває на території власне підприємства. Станом на 11.00 ранку всього 1 одиниця займається розчищенням тротуарів по вулиці Гагаріна поблизу 34 школи.

Отже виникає логічне питання, чому КП “ЧЕЛУАШ” не справлявся із наслідками стихії на черкаських вулицях протягом останніх місяців та чи потрібен місту прибиральник/підрядник за 56 088 800,00 млн грн., якщо комунальне підприємство змогло подолати стихію власними силами?

Розповісти друзям
 • 20
  Поширили:

3 коментарів до “Наслідки негоди на дорогах Черкас ліквідовано протягом ночі

 1. 0

  0

  Мельник, хватить брехати! Жодна вулиця не посипана! Тільки за минулу годину в р-ні 700-річчя сталося 2 ДТП (бул.Шевченка СЛИЗЬКИЙ)!!!

 2. 0

  0

  Яке без ускладнень!!!! Вулиці не посипані, на кожному світлофорі стоїш лід шліфуєш, зате вся техніка КП Челуаш в 16.30 стоїть на базі, стид і срам такому прибиранню вулиць!!!!!!!!!

 3. 0

  1

  Брехун той Мельник. Вся техніка стоїть на КП. Дороги наче дзеркало скоро стануть
  Де вже мер подівся, чому у формі ДСНС не керує посипаннями?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.