Народний депутат Владислав Голуб у своєму звіті розповів про роботу на окрузі

Новини Черкаської області

Нещодавно народний депутат Владислав Голуб розповів мешканцям свого виборчого округу, а це округ №197, до якого входить Канівщина, Золотоніщина частина м. Черкаси та Черкаського району, про свою роботу на окрузі, надану допомогу мешканцям та внесок у соціально-економічний розвиток регіону, які здійснювались ним та його однодумцями протягом останніх півтора року.

Команда народного депутата, зібравши усі добрі справи та важливі виконані завдання, надрукувала та оприлюднила звіт народного обранця в межах округу. Сьогодні ми спробували зібрати відгуки жителів та дізнатись, чи змінилась після подання звітності робота громадських приймалень Владислава Голуба.

Зауважимо, у своїй звітності народний обранець розповів не лише про виконані перед громадою обіцянки та добрі справи, зроблені ним і його партнерами й однодумцями закладам освіти, культури, армії, медицині, житлово-комунальному господарству, соціально вразливим верствам населення, а й повідав проблематику звернень жителів до народного депутата, починаючи від  сільського вчителя і пенсіонера та закінчуючи проблемами стратегічних об’єктів області.

Так, керівник громадської приймальні Канівщини Олена Радченко розповіла, що після того, як жителі отримали поштою або при зустрічі звіт народного депутата Владислава Голуба, почали активніше телефонувати, хтось просив про зустріч із народним депутатом, хтось висловлював свої прохання, а хтось навіть просто перевіряв, чи це дійсно приймальня депутата і чи вона дійсно тримає зв’язок з громадськістю. «Тож доводилось відповідати на телефонні дзвінки навіть у позаробочий час. Деякі жителі навпаки, не телефонували в робочий час, мотивуючи тим, що у нас і так багато роботи, тож спілкувались у позаурочний час. Прочитавши у звіті, що у м. Каневі і Золотоноші за сприяння народного депутата встановили сучасний апарат УЗД, просили посприяти, аби придбали апарат для гемодіалізу, бо людям доводиться їхати або у Черкаси, або у Золотоношу. У Каневі нині обслуговується гемодіалізом всього дванадцять осіб, але це питання також треба вивчати на державному рівні. Також надходили звернення щодо невиплат згідно рішення суду по чорнобильським, сьогодні лише формуються списки, тож ці люди не можуть віднайти себе в списках»,- розповіла Олена Радченко. Отримавши у поштову скриньку звіт, люди дякували за роботу.

«Який він молодець!»,- написала керівникові приймальні вчитель іноземної мови ЗОШ №3 м Канів Альона Коваленко. У громадській приймальні м. Черкаси відвідувачі знайомились зі звітом ще під час прийому, зазначила керівник приймальні м. Черкаси Інна Ключка.

В свою чергу народний депутат Владислав Голуб зауважив, що й надалі робитиме усе можливе задля розвитку Черкащини.

«Ми живемо у час випробувань, коли суспільство відчуває гостру потребу у конкретних діях, тож змінювати країну необхідно починаючи з рівня села та громад. Лише у єдності ми станемо активними творцями сьогодення»,- переконаний народний обранець. Тож попереду – активна робота та орієнтація на якісний результат, запевнила команда народного обранця.

Розповісти друзям

5 коментарів до “Народний депутат Владислав Голуб у своєму звіті розповів про роботу на окрузі

 1. 3

  0

  Самий нормальний нардеп в Україні. Такі як він – майбутнє! дякую Вам Владиславе !!!!

 2. 4

  1

  Реально мужик. Сказал – сделал, не то что там всякие Даценки и остальной зброд Войцеховских и Полозовых

 3. 2

  0

  Владиславе Володимировичу дякуємо Вам за все. Зовсім не жалкую, що обрав Вас.

 4. 1

  2

  “У Золотоноші за сприяння народного депутата встановили сучасний апарат УЗД”. ГОворять, не такий вын уже ы сучасний, а обмежений у використанні.

  1. 2

   0

   новий та сучасний ! Завжди щось будуть говорити особливо ті хто взагалі на цьому не розуміється. Якщо по гуглити то лікар, який працює на апаратах УЗД дуже хвалив цю техніку, яку надали. Мабуть фахівцю у цій справі краще знати ..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.