Нарколюбителів спіймали в залі гіпермаркету Черкас

Кримінал Черкаси Новини Черкаси

Протягом 16 та 17 січня, працівник поліції охорони перебуваючи на службі з охорони торгівельного закладу, особисто виявив чотирьох осіб, які підозрюються в злочинах, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних речовин.

0fdc7e7fac

Розповідає безпосередній учасник цих подій поліцейський роти поліції охорони УПО Черкаській області Євгеній:

– Першу «пару» ми виявили в суботу близько 13-ї години за допомогою камер відеоспостереження, які встановлені як всередині комплексу так і зовні. Звернули увагу на підозрілі дії молодиків з характерною «наркоманською» зовнішністю на автомобільній стоянці супермаркету. Спільно з охоронниками гіпермаркету затримали двох хлопців при передачі пакуночків з порошком білого кольору. Речовина схожа на наркотики амфетамінової групи.

Під час поверхневого огляду у одного з них було виявлено 54 таких пакуночки з такою ж речовиною.

– Того ж дня, о 16.30, коли слідчо-оперативно група ще працювала по першій події, я, перебуваючи біля каси, звернув увагу на підозрілого молодика, який розраховувався за велику кількість придбаних поліетиленових пакуночків, – продовжує розповідь поліцейський. – До того ж працівник охорони гіпермаркету, до речі колишній дільничний інспектор міліції, теж звернув на нього увагу та подав мені умовний сигнал.

Зрозумівши, що правоохоронці ним зацікавились, хлопець кинувся тікати, але був затриманий.

Під час поверхневого огляду у нього виявлено 11 поліетиленових пакуночків з порошком білого кольору, схожого на амфетамін та 2 пакуночки з рослинною речовиною зеленого кольору, схожою на марихуану.

А 17 січня професійне чуття поліцейського охорони Євгенія спрямувало його за молодим чоловіком, який вів себе підозріло, намагався уникнути скупчення людей (як виявилось згодом – для того щоб вжити наркотичні засоби), та за цим заняттям і був затриманий поліцейським. Під час огляду у нього було виявлено 2 поліетиленових пакетики з імовірно наркотичною речовиною.

Інформує Управління поліції охорони в Черкаській області

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.