Нардепи Черкащини направили звернення щодо недопущення забудови Соснівки

Новини Черкаси

Вже вкотре громадськість Черкас намагається офіційно підтвердити свою позицію щодо недопущення забудови багатоповерхівками мікрорайону «Соснівський». Проте до цього часу громадські слухання так і не вдалося провести.

Так, депутатські звернення народних депутатів Владислава Голуба та Олега Петренка вже направлені до правоохоронних органів, до зацікавлених осіб і до керівництва Черкаської облдержадміністрації. Про це на своїй сторінці у мережі «Фейсбук» повідомив народний обранець Владислав Голуб.

«Я переконаний, що будь-яка забудова без погодження з громадою, яка проживає на даній території, не має права на реалізацію. Повинні бути проведені громадські обговорення. Більш того, такі обговорення мають базуватися на принципах прозорості та чесності, відповідати вимогам закону та виражати думку саме тих представників громади, які роками та десятиліттями живуть в Соснівці»,- написав депутат.

Також він зазначив, що його позиція як народного депутата України, та як громадянина залишатиметься незмінною: жодної незаконної забудови за рахунок інтересів жителів Черкас та без їх згоди!

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.