Нардепу дякують за чуйність

Новини Черкаси Новини Черкаської області

51Голова комітету багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей-інвалідів Черкаського району Ніна Миколаївна Вурсіченко дякує за співпрацю та чуйність народному депутатові України Владиславу Голубу.

– Ми співпрацюємо вже майже рік, – розповідає Ніна Миколаївна.  –  Помічники народного депутата завжди цікавляться нашими справами. Це дуже важливо, особливо  у наш скрутний час, коли є  до кого звернутися по  реальну допомогу, за порадою, юридичною консультацією.  Жодне свято не обходиться без подарунків та привітань від народного депутата.   От і нещодавно помічники Владислава Голуба допомогли організувати свято  у  Міжнародний жіночий день для багатодітних родин Черкаського району. Солодощі, квіти, подарунки, концертну програму та справжній весняний настрій отримали до свята багатодітні мами за сприяння  народного
депутата Владислава Голуба та голови Черкаської райради Олексія Собка, – зазначила Ніна Миколаївна Вурсіченко.

Також, вітання від народного депутата отримали багатодітні мами міста Черкаси. Зокрема, мама восьми діточок  Лариса Михайлівна Кузіна,  мами п’ятьох  та трьох діток Наталія В’ячеславівна  та Зоя Іванівна.

“Черкаський кур’єр”  №12 (114), 23 березня 2016 р

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.