Нардеп з Черкащини вважає, що уряд Яценюка загруз у корупції і має піти у відставку

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Народний депутат Владислав Голуб виступив співавтором і зареєстрував проект Постанови Верховної Ради України 4063 «Про відхилення звіту Кабінету Міністрів України та визнання діяльності Кабінету Міністрів України незадовільною»

YEiVfuHZfbg

«Разом з колегами, переважно з МФО «ЄвроОптимісти», зареєстрували відповідний проект Постанови», – розповідає Владислав Голуб. За його інформацією, зранку вівторка вже було зібрано з необхідних 150 більше сотні підписів тільки фракції БПП за недовіру уряду.

Відставку уряду Арсенія Яценюка зголосилися підтримати більшість фракцій парламенту. Владислав Голуб пояснив, як відбувається відставка уряду. Для цього парламент має прийняти Постанову про визнання роботи уряду незадовільною. Цю Постанову попередньо розглядають профільні комітети. У разі результативного голосування, достатньо 150 підписів для винесення питання про відставку уряду на розгляд Верховної Ради.

За прогнозом Голуба, 16 лютого парламент визнає роботу Кабміну Яценюка незадовільною. І зважаючи на те, що депутати наступні три тижні будуть працювати у комітетах та з виборцями і зберуться на сесію тільки в середині березня, є сенс не відкладати надовго вирішення питання недовіри уряду. Владислав Голуб неодноразово висловлював свою точку зору на діяльність уряду Яценюка і вважає, що цей уряд повинен піти у відставку.

«Країну оборює, що її уряд загруз у корупційних схемах, – наголошує Владислав Голуб. – Як можна красти, коли майже кожного дня на сході гинуть люди, коли йде війна! Хто сьогодні повірить в План порятунку країни, складений цим урядом?!»

Коли верстався цей номер «ЧК», стало відомо, що Верховна Рада відхилила звіт Кабміну Арсенія Яценюка та визнала роботу уряду незадовільною. За Постанову Голуба № 4063 проголосували 247 нардепів. Голова фракції БПП звернувся до народних депутатів з проханням вже сьогодні, 16 лютого, проголосувати за Постанову № 4080, що передбачає зміну уряду.

Але Постанова 4080 не набрала необхідної кількості голосів.

 Джерело: “Черкаський кур’єр” від 17.02.2016 № 7 (109)

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.