Нардеп з Черкащини увійшов до антикорупційної платформи в Верховній раді

Новини Черкаси Новини Черкаської області

У парламенті створили групу протидії корупції у владі – «Антикорупційну платформу». До складу групи, зокрема, увійшов народний депутат від Черкащини Владислав Голуб.

12311226_1259880694038034_5605248628195931097_n

Як повідомляє пресслужба БПП, головна мета «Антикорупційної платформи» – протидія корупції як в парламенті в цілому, так і всередині фракції, а також депутатський контроль за діяльністю виконавчої влади, насаперед правоохоронних органів, що спеціалізуються на корупції у вищих ешелонах влади.

До складу цієї групи, крім  Владислава Голуба, входять ще 14 депутатів: Мустафа Найєм, Віктор Чумак, Світлана Заліщук, Ольга Богомолець, Сергій Лещенко, Єгор Фірсов, Наталія Новак, Ольга Червакова, Оксана Юринець, Олексій Мушак, Юрій Соловей, Павло Різаненко, Іванна Климпуш-Цинцадзе та Олександр Черненко.

– Створення антикорупційної групи всередині фракції – це звичайна  практика для багатьох парламентів світу, – говорить Владислав Голуб.

– У цьому нема нічого надзвичайного, тим більш такого, що повинно  призводити до розколу, скандалів, як вважають деякі наші експерти.   В  парламенті  Японії або в Конгресі  Сполучених Штатів доволі часто створюються подібні групи.  Всередині будь якої фракції є різні погляди, точки зору, протиріччя у підходах до принципових питань… Це не потрібно  замовчувати і приховувати від суспільства. Навпаки, повинна відбуватися дискусія і відверта розмова. Ми повинні очиститися і стати сильнішими, – наголосив Владислав Голуб.

Поки до групи увійшло 15 депутатів, але згодом, на думку експертів, приєднаються й інші нардепи. Дана група може бути ідентифікована як група представників недержавного сектору, тому що майже всі, хто увійшов до її складу, є колишніми представниками недержавних організацій, вони не мають серйозних бізнесів, але в них є  серйозні зв’язки з міжнародними організаціями.

–  Ми  маємо певну особисту позицію, зокрема у питаннях боротьби з корупцією, і будемо цю позицію рішуче відстоювати і  всередині фракції,  і  в парламенті, – заявив Владислав Голуб.

За матеріалом публікації “Черкаський кур’єр”  №27 (98), 2 грудня 2015 р.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.