Нардеп Владислав Голуб відстояв додаткову субвенцію для Черкащини

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Кабмін запланував виділити додаткову державну субвенцію на соціально значущі об’єкти, невідкладність фінансування яких обґрунтував у своїх зверненнях до уряду народний депутат Владислав Голуб.

Завдяки цьому Черкащина отримає суттєву допомогу – багатомільйонну субвенцію для соціально-економічного розвитку. Ці кошти підуть на розвиток інфраструктури, медицини, освіти, ліквідацію екологічного лиха.

Зокрема, будуть продовжені роботи з розчистки гирл річок Золотоношка та Суха Згар.  На це передбачено більше 4 млн. грн.

4154000грн. спрямовані на придбання  рентгенодіагностичного комплексу на три робочих місця та апарату УЗД для Канівської центральної районної лікарні.  3 600 000 грн. – на рентгенодіагностичний комплекс на три робочих місця для Золотоніської ЦРЛ.

Варто переглянути : Завершено перший етап розчистки річок Золотоношка і Суха Згар

Цією ж Постановою Кабміну №395 передбачені кошти для м. Черкаси.  А саме  – 3 млн. грн. на придбання обладнання для Третьої міської лікарні швидкої допомоги; 4 млн. грн. – на  капремонт комплексу будівель КДЮСШ (гімнастичні зали) по вул. В.Чорновола; 500 тис. грн. – на заходи з енергозбереження та утеплення фасаду Черкаської спецшколи №3 Черкаської міськради по вул. Б. Вишневецького,58.  Загалом на Черкаси  будуть спрямовані 12 млн. грн.  Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко подякував парламентарям, зокрема, Владиславу Голубу за допомогу.

“Черкаський кур’єр” від 13 липня 2016 р.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.