Нардеп Владислав Голуб розповів, від яких ключових моментів залежать якісно успішні реформи держави

Новини Черкаської області

Якісна судова реформа і новітня виборча система – це ті ключові напрямки, якими має рухатись держава задля успішного розвитку, в інакшому випадку, працювати над успішною розбудовою країни буде дедалі складніше. Нардеп від Черкащини Владислав Голуб днями  провів у Черкасах прес-конференцію, де прозвітував про державні кошти, залучені ним на 197 виборчий округ у попередньому 2017 році, та окреслив найголовніші напрямки своєї парламентської діяльності.

Нардеп в ході зустрічі розповів, що в попередньому 2017 році спільно з представниками місцевого самоврядування, активною громадськістю вдалося залучити на 197 виборчий округ рамках програми соціально-економічного розвитку державні кошти в сумі 25 млн. грн. Зупинився також на найголовніших трьох напрямках своєї законотворчої роботи.

«Я вважав і вважаю,  що якщо ми не змінимо судову гілку влади, то про якість і успішність реформ можемо забути. Мені неприємно бачити й чути про те, що відбувається в судах, неприємно усвідомлювати, що все це відбувається в сучасній Україні» ,- зауважує нардеп.

Наголошує на необхідності створення дієвого вищого антикорупційного суду.

«Зараз незрозуміло, чи є корупція, а немає корупціонерів, чи є корупціонери а немає корупції.  Саме в такій фазі ми сьогодні перебуваємо. Вважаю,  що саме незалежний антикорупційний суд має забезпечити не просто розгляд справи, а й умови, коли без тиску і без жодного впливу люди, які знаходяться у списку «стоп корупція», дійсно нестимуть покарання. Без цього вважаю, що рухатися далі на шляху розвитку країни буде важче і важче»,- зауважує Владислав Володимирович.

Іншими ж двома векторами своєї законотворчої роботи вбачає створення нової виборчої реформи та реформування фінансової галузі в тому числі й валютного реформування.

«Не дивлячись на те, що я депутат, обраний по мажоритарному виборчому округу, але вважаю, що без зміни електоральної системи, нам буде важко рухатися далі щодо оновлення професійних кадрів в парламенті. На мою думку, Законопроект 3112-1 – проект Виборчого кодексу випадково набрав 226 голосів депутатів в першому читанні. Я все ж таки сподіваюсь на розуміння моїх колег, що це той напрямок, яким ми маємо рухатися далі заради майбутнього нашої держави. Тому я є членом підкомітету, який працює над правками щодо цього законопроекту про Виборчий кодекс, (яких більше 4 тисяч). Маю надію, що цей законопроект найближчим часом буде внесений в сесійну залу і ми разом з колегами матимемо мужність підтримати його а Президент –  підписати»,- зазначає Владислав Володимирович.

 Також він наголошує, що неможливо створити ідеально «прозору» виборчу систему, адже все одно знаходяться механізми і люди, які зроблять все можливе, аби завадити повністю відкритому процесу.

Голова Комітету виборців України в Черкаській області Максим Михлик ,який був присутній на зустрічі, вважає, що робота народного депутата полягає саме у законотворчій роботі, а не у «вибиванні» коштів на округ, також просить Владислава Голуба проаналізувати нинішні настрої політичних сил в парламенті та перспективи ухвалення Виборчого кодексу.

«Я як член підкомітету з питань виборчого законодавства, комітету з питань правової політики та правосуддя докладу максимальних зусиль, для того, щоб цей законопроект отримав якісний матеріал до був до другого читання. Але на скільки він буде перспективний, залежить від декількох моментів. Якщо ключові політичні сили – це Блок Петра Порошенка «Солідарність» і «Народний фронт», а також пан Президент матимуть бажання змінити виборче законодавство, то законодавство буде змінено. Що стосується мого бачення, у мене є скепсис»,- пояснює свою точку зору нардеп.

 Щоб основні політичні сили погодились на зміну електоральної системи, вбачає такий вихід: «Моє переконання – необхідно дві речі – це тиск зсередини, коли політичні еліти зрозуміють, що далі виходу немає, і зовнішній тиск. Тобто тиск наших зовнішніх партнерів, які також будуть наголошувати, що без зміни законодавства, без оновлення політичних еліт, без впровадження менш корупційної виборчої системи немає шляху, то в цих умовах він буде прийнятий».

Розповісти друзям
  • 11
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.