Нардеп привітав соцпрацівників Золотоніщини з професійним святом

Новини Черкаської області

4 листопада відзначатимуть одне з професійних свят – День соціального працівника. Напередодні свята Золотоніщина привітала всіх причетних до цієї доброї місії милосердя, турботи та допомоги. У залі засідань Золотоніської районної ради влаштували святковий концерт з нагородженнями і вітаннями. Привітав працівників соціальної сфери народний депутат України Владислав Голуб.

За сумлінну працю, активну участь у громадському житті колективу та з нагоди свята грамотами від народного депутата та грошовими винагородами відзначено сімох працівників соціальної сфери Золотоніщини.

”Соціальна сфера – одна з найголовніших в державі, бо сильна і відповідальна держава в першу чергу має дбати про соціально незахищені верстви населення, створювати сприятливі умови для життя і здоров’я, піклуватися про них. І неабияку роль тут відіграє соціальний працівник, саме на його доброті, чуйності, турботливому ставленні подекуди залежить добробут людей”,- звернувся до присутніх Владислав Володимирович.

Грамотами відзначили працівників і від Золотоніської райради.

”Нам приємно отримувати теплі подяки, відчувати вашу пвдтримку, такої уваги до соціальної сфери не було давно”,- розповіла начальник управління праці та соціального захисту населення Золотоніської РДА Валентина Скиба.

Завершили урочистості співочими номерами від творчих колективів.

Розповісти друзям
  • 38
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.