Нардеп прозвітував про залучені 25 млн. грн. державних коштів на три райони Черкащини

Новини Черкаської області

В рамках програми соціально-економічного розвитку минулого 2017 року на потреби Канівщини, Золотоніщини та Черкащини  в межах 197 виборчого округу було залучено за зверненнями народного депутата Владислава Голуба 25 млн. грн.. державних коштів. Про це він днями прозвітував перед громадою та журналістами на прес-конференції. Розповів також про розвиток спортивної інфраструктури, співпрацю з громадськими організаціями, з якими опікується питаннями розвитку районів,про майбутні проекти.

Аби прозвітувати, Владислав Голуб представив звіт за третій рік роботи у друкованому вигляді. Пообіцяв,Звіт Владислава Голуба що надрукований звіт отримають жителі населених пунктів 197 виборчого округу. Втім позитивні зрушення в галузі освіти, медицини, можна побачити на власні очі, зайшовши у школу чи фельдшерський пункт, лікарню чи навчально-виховний комплекс.  Наголошує, пріоритетними напрямками своєї діяльності обрав саме освіту й медицину – бо від першої – залежить майбутнє держави, а від медицини – збереження найголовніших людських цінностей – життя і здоров’я.

Владислав Володимирович зауважує, з року в рік спостерігається позитивна тенденція зростання коштів, спрямованих на округ:  в 2016 році силами нардепа було залучено на округ орієнтовно 17 млн.грн, а вже в 2017 році – сума «вибитих» коштів значно зросла – 25 млн. грн.

«Вивчаючи проблеми округу за рік відвідав більше ніж 100 населених пунктів, було направлено більше 600 депутатських звернень. На території мого округу працюють три громадські приймальні: у Черкасах, Каневі та Золотоноші.  Зауважу, що для мене найбільш ефективним методом взаємодії є живе спілкування з людьми. Спілкування дозволяє донести  до людей, що насправді відбувається на рівні центральної влади, мені ж – зрозуміти, де ми маємо поліпшити, те що вже було ухвалено на державному рівні»,- пояснює нардеп.

Потому, депутат виокремив суми державних коштів і проекти по кожному району, населеному пункту, закладу. Подякував за співпрацю з громадськими організаціями, зокрема ГО «Форум розвитку Черкащини» за те, що допомагають розвиткові районів власними силами. Розповів і про модернізацію Центральних районних лікарень Канівщини і Золотоніщини.

«Золотоніська ЦРЛ за рівнем впроваджених нововведень – унікальна, це стосується і обладнання, і якості послуг, і електронна черга. У лікарні діє система, коли за допомогою «Скайпу» сімейні лікарі з’єднуються із ЦРЛ і надають консультацію. Зараз такі послуги випробовують в Черкаській центральній районній лікарні, але в Золотоніській ЦРЛ вони вже діють»,- наголошує Владислав Володимирович. У Канівську ЦРЛ також були придбані 4 автомобілі швидкої медичної допомоги.

Одним із пріоритетних завдань також вважає і оновлення спортивної інфраструктури. «У 2017 році ЗОШ № 6, 7, 19 та 29 м. Черкаси та одинадцять ЗОШ Черкаського району: за сприяння Федерації футболу України в Черкаській області отримали футбольні м’ячі. Зараз завершується розповсюдження відповідно по всій території області. Далі продовжимо цей напрямок»,- звітує пан Голуб .

Сподівається, що в цьому році будуть побудовані 12 футбольних полів зі штучним покриттям. «На скільки мені поінформували з управління обласної держадміністрації, що договори на  реалізацію цього проекту  по всім 12 об’єктам вже підписано, тому вірю, що команди зможуть грати на місцях, а ми їх підтримувати»,- сподівається нардеп.

Не оминає й проблемні питання Черкащини, зокрема скандальну ситуацію з виділеннями земель учасникам АТО. «Така ситуація спостерігається і у мене на окрузі,  коли одним землю оформлюють за місяць, а іншим – за 2 роки не можуть оформити . Це ознака того, що таку систему треба змінювати. І тому  я залишають прихильником того, що треба віддати можливість розпоряджатись  земельними ресурсами на місцях. Підтримую позицію Уряду, коли будь-якими ресурсами фінансовими, земельними мають розпоряджатися громади, наприклад ОТГ»,- переконаний депутат.

Але поки-що громадськість не дуже рішуче йде на об’єднання, тож тут дію Закону про добровільне об’єднання громад в минулому році продовжили до 2020 року.  З цього приводу Владислав Володимирович теж переконаний, жителі самостійно мають ухвалювати рішення стосовно об’єднання: «Це питання має вирішуватись на рівні мешканців. Громада має бути спроможна, якщо об’єднання заради об’єднання – то я це не підтримую. Але якщо це дасть якийсь новий поштовх в розвитку – то я тільки за».

Розповісти друзям
  • 46
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.